گیت تردد شیشه ای یکی از انواع گیت های کنترل تردد است که برای کنترل تردد افراد در قسمت ورودی و خروجی ساختمان بسیار کاربردی است و استفاده از این گیت ها باعث امنیت یک مکان می شود که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی راهنمای خرید گیت تردد شیشه ای می پردازیم.


گیت تردد شیشه ای چیست ؟

برای درک بهتر از موضوع راهنمای خرید گیت تردد شیشه ای ابتدا به معرفی این گیت می پردازیم. این نوع گیت از نظر سرعت و عملکرد آن بسیار بالا و ظاهری زیبا و از جنس شیشه پلکسی است و به صورت کشویی باز و بسته می شود. این نوع گیت دارای انواع مدل های مختلفی است و به علت مزیت های بسیاری که دارد در اکثر سازمان ها از آن استفاده می کنند.

انواع گیت کنترل تردد شیشه ای

در راهنمای خرید گیت تردد شیشه ای به انواع این گیت ها باید اشاره کرد که شامل گیت تردد شیشه ای ، گیت کنترل تردد باله ای ، گیت شیشه ای گردان است.

گیت تردد شیشه ای

این گیت از شیشه پلکسی است و بدنه آن از جنس استلنس استیل و شیشه آن ۱۰ میلی متر است . در بعضی از مدل ها ارتفاع شیشه هم سطح یا پایین تر از ارتفاع بدنه گیت است و در برخی دیگر ارتفاع شیشه به یک متر بالای بدنه می رسد.

گیت کنترل تردد باله ای

این گیت باله ای یا پروانه ای در گروه گیت تردد شیشه ای است و باله های این گیت به صورت کشویی یا لولایی باز می شود و عرض مناسبی برای بسته شدن دارد. عملکرد آن سریع و آسان و ابعاد آن کوچک و قیمت و هزینه نگهداری آن پایین است.

گیت شیشه ای گردان

این نوع گیت طراحی بسیار زیبایی دارد و به صورت چرخشی حرکت می کند و مسیر عبور را باز یا بسته می کند که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت دانش بنیان صائلا به صورت آنلاین ارتباط و در زمینه گیت کنترل تردد مشاوره و راهنمایی بگیرید.

مزایای گیت تردد شیشه ای

در راهنمای خرید گیت تردد شیشه ای به مزایای آن هم اشاره شده است که شامل سرعت و عملکرد بالا ، طراحی زیبا و منحصر به فرد است ، دارای تنوع محصولات و مدل های مختلف ، امکان حضور و غیاب با سیستم کنترل تردد ، امکان نصب چند گیت در کنار هم ، دارای عرض مناسب برای عبور چمدان و ساک و غیره می باشد.

کاربرد گیت تردد شیشه ای

گیت ورود و خروج شیشه ای به علت طراحی زیبا در اکثر مکان های عمومی و اختصاصی استفاده می شود. یکی از کاربردهای مهم آن در مترو است و در مکان های دیگر مانند فرودگاه ، ادارات و سازمان های بزرگ از این گیت ها استفاده می کنند.

گیت کنترل تردد شیشه ای چگونه کار می کند؟

در راهنمای خرید گیت تردد شیشه ای باید عملکرد آن را بررسی کنید که جنس شیشه آن پلکسی و به صورت کشویی باز و بسته می شود. در ابتدا موانع قفل است و مسیر عبور فرد مسدود است که به محض شناسایی فرد توسط دستگاه کنترل شیشه ها به صورت کشویی باز و مسیر عبور باز می شود و بعد از عبور فرد دوباره مسیر قفل می شود. این گیت ها با انواع دستگاه کنترل تردد مانند کارتخوان ، اثر انگشت ، تشخیص چهره کار می کند و از اطلاعات ثبت شده آن برای سیستم حضور و غیاب هم می توان استفاده کرد.

خرید گیت شیشه ای

در راهنمای خرید گیت تردد شیشه ای از امکانات این دستگاه که عملکرد و کیفیت بالایی دارد صحبت شده است که این امکانات شامل سیستم حریق ، بردهای الکترونیکی هوشمند ، نرم افزارهای مخصوص برای افزایش سطح امنیت و نظم یک سازمان به کار می رود. این گیت ها مانند یک نگهبان عمل می کند و با شناسایی افراد مسیر عبور و مرور را باز و بسته می کند . این محصولات یکی از بهترین سیستم ها برای کاهش نیروی انسانی و بالا بردن سطح کیفی نظارت بر یک سازمان می باشد که خرید آنها برای یک سازمان به منزله امنیت بالای یک سازمان است که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت دانش بنیان صائلا مراجعه و نحوه خرید این محصولات را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

در مورد راهنمای خرید گیت تردد شیشه ای صحبت کردیم که این گیت ها بسیار کاربردی و ضریب امنیت یک سازمان را برای ورود و خروج افراد افزایش می دهند که به همین منظور شما می توانید با شرکت دانش بنیان صائلا ارتباط و از نحوه سفارش این محصولات اطلاع حاصل کنید.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه