امروزه واحد حراست برای ایجاد آرامش و امنیت در سازمان ها نقش بسیار مهمی دارد که برای حفاظت از اسناد ، مدارک ، اماکن ، تردد افراد و ورود و خروج پرسنل را تحت نظارت قرار می دهد و مجهز به تجهیزات کنترل تردد می باشد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی ویژگی های یک واحد حراست مدرن چیست می پردازیم.

وظیفه حراست یک سازمان چیست ؟

در مورد موضوع ویژگی های یک واحد حراست مدرن چیست می توان گفت که در اصل وظیفه حراست امنیت و کنترل تردد افراد و حفاظت از جان و مال افراد می باشد . حساسیت کاری این بخش بسیار بالا است و افرادی که  با عنوان حراست استخدام می شوند باید توانایی مسئولیت و تامین آرامش یک سازمان را داشته باشند و تردد همه افراد را تحت نظر داشته باشند تا هیچ گونه خرابی و مشکلی برای یک سازمان پیش نیاید .

حراست مدرن چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های یک واحد حراست مدرن چیست را می توان به حساس بودن این شغل اشاره کرد که بخش حراست یک سازمان چون حساس است باید از اکسس کنترل ها استفاده کند که قابلیت اتصال به گوشی همراه را دارند و با این روش شما در هر زمانی و هر مکانی می توانید سازمان خود را مدیریت و تحت نظر بگیرید و در صورت بروز مشکل آن را برطرف کنید که در این روش از تکنولوژی nfc   و ست کردن اکسس کنترل برای ورود و خروج افراد استفاده می شود و بهترین اکسس کنترل می تواند اثرانگشتی یا تشخیص چهره باشد .

از روش های مدرن دیگر برای حراست سازمان داشتن اتوماسیون هوشمند است که با این روش کنترل تردد افراد بسیار بالا و امنیت و ایمنی آن بالا و درصد خطای آن کمتر است . این سیستم بسیار کم هزینه و مدرن است و شما فقط با تهیه یک گیت کنترل تردد و اتوماسیون حراست می توانید از سازمان خود حفاظت کنید . استفاده از تجهیزات مدرن مانند گیت کنترل تردد نفررو ، دستگاه گیت فلزیاب ، گیت هایXRAY  ، دستگاه های گشت نگهبانی ، دوربین های نظارتی ، نرم افزارهای تردد حراست ، تشخیص چهره و غیره در یک حراست سازمان باعث امنیت و تردد پرسنل و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری می کند که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت دانش بنیان صائلا به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و در مورد خرید این تجهیزات کنترل تردد مشاوره و راهنمایی بگیرید.

آشنایی با بعضی از تجهیزات مدرن حراست

آشنایی با گیت های  امنیتی کنترل تردد

یکی از ویژگی های یک واحد حراست مدرن چیست استفاده از بهترین گیت های کنترل تردد می باشد . امروزه سازمان های امنیتی برای حفاظت از سازمان خود از انواع گیت های امنیتی مانند گیت سه شاخه ، گیت شیشه ای ، گیت های تمام قد ، گیت های نیم قد گردان ، گیت های نوری استفاده می کنند که این گیت ها ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی می باشد که با استفاده از کنترل روی این گیت ها می توان باعث حفظ امنیت سازمان خود شوید. این گیت ها کاربرد بسیاری دارند و عملکرد و کیفیت آن بسیار بالا است و در برابر فشار و ضربه مقاوم است.

تجهیزات امنیتی تصویری

نظارت تصویری یک سیستم امنیتی مدرن توسط دوربین های مداربسته برای جلوگیری از بروز جنایات ، دزدی ، خیانت و غیره استفاده می شود . این تجهیزات دارای اندازه و ابعاد گوناگون با طرح های مختلف می باشد و برای محیط یک شرکت یا سازمان گزینه بسیار مناسبی است و دوربین های HD  دارد و از معتبرترین دوربین های تجهیزات امنیتی است .

سنسور اینترنت اشیاء در محل کار

از ویژگی های یک واحد حراست مدرن چیست می توان به تجهیزات مدرن مانند سنسور اینترنت اشیا یا IOT  اشاره کرد . این سیستم در سازمان های مدرن و هوشمند بسیار کارایی دارد و این سیستم قادر است تمام فن آوری های دیگر را به هم متصل کند . فناوری سنسور IOT دسترسی به اطلاعات کارمندان مانند نحوه استفاده کارمندان از یک فضا را دارد . این سنسورها بسیار متنوع می باشد و هر کدام دارای کاربردهای مختلفی می باشد که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت دانش بنیان صائلا مراجعه و نحوه خرید و قیمت این محصولات کنترل تردد را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

در مورد موضوع ویژگی های یک واحد حراست مدرن چیست صحبت کردیم که استفاده از تکنولوژی های مدرن برای کنترل تردد افراد در یک سازمان بسیار اهمیت دارد که به همین منظور شما می توانید با شرکت دانش بنیان صائلا ارتباط و از نحوه سفارش این تجهیزات مدرن اطلاع حاصل کنید .

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه