خلاصه تکنولوژی RFID یعنی Radio Ferequency Identification است که در حوزه های مختلف کارت ملی هوشمند ، کارت مترو و اتوبوس ، قفل های کارتی هوشمند کاربرد دارد ولی بیشتر امنیت قفل های کارتی به این دستگاه بستگی دارد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی کاربرد کارت RFIDچیست می پردازیم.

کارت RFID چیست ؟

در مورد موضوع کاربرد کارت RFIDچیست می توان گفت که این کارت یکی از کارت های قفل هوشمند است که با ذخیره اطلاعات و از طریق فرکانس رادیویی درب را باز می کند و در زمینه کارت های اعتباری هم کاربرد دارد . این کارت با تکنولوژی بی سیم ساخته شده است و بر اساس دو جزء تگ ها و خواننده کار می کند . از مهمترین مزایای این سیستم دقت فراوان و کمترین خطا را دارد و دارای تکنولوژی با سرعت بالا و امنیت این دستگاه نسبت به نمونه های دیگر بسیار بهتر و بالاتر است و قیمت آن مقرون به صرفه است و به همین دلیل از این دستگاه بسیار استقبال شده است و در بازار به عنوان پر فروش ترین دستگاه ها شناخته شده است.

کاربرد کارت RFID

کارت RFID  قفل هوشمند

در مورد کاربرد کارت RFID چیست می توان به عنوان کارت قفل هوشمند از آن استفاده کرد . این نوع کارت برای ادارات ، سازمان ها ، هتل ها کاربرد دارد و در اصل می توان گفت که قفل دیجیتال کارتی یک نوع کارت از انواع قفل هوشمند است که باعث ثبت امنیت ورود و خروج افراد و از افراد غیرمجاز جلوگیری می کند . این دستگاه بسیار ایمن است و به خاطر خاص بودن تکنولوژی این دستگاه از آن بسیار استقبال شده است . از مزایای دیگر این دستگاه مقاومت بالا ، ضد ضربه ، ضد سرقت ، ضد شوک است و عملکرد و کیفیت آن بسیار بالا است و جزو بهترین قفل کارتی می باشد.

RFID برای کارت مترو و اتوبوس

یکی دیگر از کاربرد کارت RFID چیست می توان به کارت الکترونیکی مترو و اتوبوس اشاره کرد که دیگر نیازی به پرداخت نقدی نمی باشد.

RFID برای کارت شناسایی

این نوع کارت برای کارت دانشجویی ، کارت ملی هوشمند ، کارت اعتباری ، کارت کتابخانه استفاده می شود که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت دانش بنیان صائلا به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و در زمینه خرید مشاوره و راهنمایی بگیرید.

RFID برای حضور و غیاب کارکنان

از این کارت برای محیط های دولتی ، مدارس، دانشگاه ها ، بیمارستان ها ، ادارات ، سازمان ها ، شرکت ها ، بانک ها ، موسسات و غیره استفاده می کنند و ورود و خروج کارکنان را کنترل و برای حضور و غیاب بسیار کاربردی است.

RFID  برای کنترل از راه دور

یکی دیگر از کاربرد RFID چیست توانایی شناسایی از راه دور می باشد و به عنوان ردپای ماشین و حیوانات خانگی کاربرد دارد .

RFID  برای کنترل فروش و جلوگیری از سرقت

این دستگاه در فروشگاه ها برای قفل تگ روی کالاها بسیار کاربرد دارد و خرید را بسیار آسان و سریع می کند و یکباره تمام خریدها را اسکن می کند و از دستگاه بارکد بسیار بهتر است.

ویژگی های کارت RFID

در مورد کاربرد کارت RFID  چیست می توان به مزایای آن هم اشاره کرد که شامل این موارد است :

این کارت قابلیت خواندن دارد ، سرعت آن بسیار بالا و ماندگاری و دوام بالایی دارد . جایگزین بسیار عالی برای کلیدها و قفل های ناامن است ، قیمت آن مقرون به صرفه است ، با این کارت هیچ وقت سرقت انجام نمی گیرد ، برای ردیابی ماشین و حیوانات استفاده می شود ، این کارت از فاصله ۵ تا ۱۰ سانتیمتری شناسایی می شود ، رمزگذاری هر قفل هوشمندی اختصاصی و مخصوص است .

خرید کارت RFID

 خرید این محصول بسیار کاربردی که باعث امنیت یک سازمان و نهادی می شود و دارای فناوری و تکنولوژی پیشرفته است که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت دانش بنیان صائلا مراجعه و نحوه خرید این محصولات را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

کاربرد کارت RFIDچیست را بیان کردیم که این کارت کارایی بسیاری دارد و مهمترین کارایی آن قفل هوشمند است که به همین منظور شما می توانید با شرکت دانش بنیان صائلا ارتباط و از نحوه سفارش این دستگاه اطلاع حاصل کنید.

 

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه