Contact Us

+982188101650/ +982188101653/ +982188101654
.
images/saela_factory.jpg

New Product

Saela T111 hands disinfection gate is a new innovative product with contact less , automatic capability and motorized module designed for hand disinfection.Hands Disinfection Gate

Contact with Saela


. +1 778 38 15 567
Tripod turnstile gates

Turnstile Gates


Read More
Turnstile Flap gates

Flap Gates


Read More
Turnstile Speed gates

speed Gates


Read More
Full height turnstile gates

Full Height Gates


Read More
Access Control

Access Control


Access Control
Parking Systems

Parking Systems


Parking Systems
Half Height Gates

Half Height Gates


Half Height Gates
Hygiene Gates

Hygiene Gates


Hygiene Gates

اگر تا به حال با هواپیما سفر کرده اید، احتمالاً از گیت امنیتی فرودگاه عبور کرده اید. این گیت ها برای غربال کردن افراد از نظر وسایل فلزی، از جمله سلاح گرم و سلاح های تیغه دار، و همچنین سایر تجهیزات ممنوعه فلزی و الکترونیکی استفاده می شوند. بنابراین به این گیت ها فلزیاب نیز می گویند.

تصور کنید افرادی در یک فرودگاه در حال جستجوی اقلام ممنوعه بدون تجهیزات غربالگری هستند. مطمئنا این کار علاوه بر زمان بر بودن، قدرت تشخیص و دقت کمتری نیز خواهد داشت. بنابراین برای بازرسی ایمن در ارگان ها و سازمان ها استفاده از تجهیزات بازرسی ضروری است.

محیط هایی مانند فرودگاه ها، سالن های کنفرانس، مراکز نظامی و امنیتی، دفاتر اجرایی، خروجی شرکت ها و انبارها و ... عموماً محدودیت هایی برای ورود یا خروج تجهیزات و ابزار ممنوعه با شخص دارند. به عنوان مثال در کارخانه های دفاعی جلوگیری از ورود یا خروج ابزارها یا قطعات مختلف بسیار مهم است و استفاده از گیت ها می تواند امنیت بیشتری را برای این مجموعه ها تامین کند.

سیستم کنترل بازرسی از سه بخش تشکیل شده است: یک دستگاه کنترل اشعه ایکس، یک فلزیاب و یک موشک فلزیاب. در هر سازمان با توجه به ملاحظات امنیتی می توان از هر سه آنها یا هر یک از تجهیزات جداگانه استفاده کرد.در این قسمت به بررسی کامل فلزیاب، راکت و گیت می پردازیم.

گیت فلزیاب (درب بازبینی)

گیت های فلزیاب گیت های ایمن و دقیق در زمینه ترافیک جاده ای هستند. این گیت ها معمولا در ورودی ها یا خروجی ها به گونه ای نصب می شوند که تنها راه رسیدن به نقاط حساس عبور از این دروازه ها است. هنگامی که افراد از دروازه عبور می کنند، بدن انسان به دقت توسط امواج مغناطیسی اسکن می شود و هنگامی که یک شی مشکوک شناسایی می شود، به عنوان زنگ هشدار گزارش می شود یا روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود.

اصل عملکرد گیت ها و سایر تجهیزات فلزیاب این است که یک میدان مغناطیسی در منطقه تشخیص دروازه ها ایجاد می شود. با قرار دادن یک قطعه فلز در این محدوده و تغییر بزرگی و شدت میدان مغناطیسی دستگاه به این تغییرات واکنش نشان داده و اطلاع رسانی می کند.قیمت گیت فلزیاب بسته به حساسیت و دقت تشخیص اجسام متفاوت است.

راکت فلزیاب

راکت بازرسی یک فلزیاب دستی است که عملکردی شبیه به دروازه فلزیاب دارد و برای مکان یابی و مکان یابی اجسام فلزی غیرمجاز استفاده می شود. از راکت فلزیاب در مکان هایی که برای جلوگیری از نفوذ اجسام فلزی خطرناک و غیرمجاز ضروری است نیز استفاده می شود. بنابراین می توان از این دستگاه در فرودگاه ها، مراکز نظامی و امنیتی، استادیوم ها، سازمان ها و ادارات حساس دولتی و حتی مدارس استفاده کرد. انواع سلاح سرد و گرم، موبایل، ابزار، قطعات الکترونیکی و فلزی با کمک راکت بازرسی فلزیاب قابل تشخیص است.

آشنایی با تجهیزات راکت رصدی

راکت فلزیاب بازرسی (موشک فلزیاب) ابزاری برای شناسایی انواع فلزات است. این محصول معمولا در مکان های عمومی مانند فرودگاه ها برای جستجوی اجسام فلزی ... و در مدارس برای جستجوی تلفن همراه استفاده می شود.

در صورت تشخیص فلز صدای راکت شنیده می شود. یکی از ویژگی های این ابزار پخش صدا در هنگام تشخیص فلز است. اما در صورت تمایل می توانید از راکت فلزیاب به صورت بی صدا (با ویبره) استفاده کنید. قدرت تشخیص فلزیاب دستی مثال زدنی است. به گونه ای که می تواند انواع فلزات 6-10 اینچی را حتی در زیر عایق تشخیص دهد.

این محصول در مکان های مختلف استفاده می شود. یکی از محبوب ترین ویژگی ها تشخیص تلفن همراه حتی در حالت خاموش است. این نوع راکت به عنوان راکت جستجوگر متحرک نیز شناخته می شود.

بررسی تاثیر بازرسی فیزیکی یک دستگاه راکت بر سلامت افراد

برخی از وسایل پزشکی مانند ضربان سازها بسیار حساس هستند. حال سوال این است که آیا فلزیاب موشکی برای سلامتی افرادی که از این دستگاه یا ابزارهای مشابه استفاده می کنند خطرناک است؟

به طور کلی هیچ موردی از عوارض ناشی از استفاده از راکت های آزمایشی مشاهده نشد. در واقع این ابزار هیچ مشکلی در عملکرد قلب و ریتم ضربان ساز ایجاد نمی کند. به همین دلیل پزشکان خطر این دستگاه ها را به دلیل آسیب به دستگاه های ضربان ساز انکار می کنند و از نظر سلامتی هیچ ضرری برای انسان ندارد.

سخن نهایی

گیت های بازرسی در واقع گیت های ایستاده الکترونیکی هستند که دارای دو جداره با حسگرهای حساس به فلز هستند که با کمک امواج مغناطیسی ایجاد شده بین دروازه ها می توانند هرگونه اجسام فلزی، سلاح های سرد و گرم، بردهای الکترونیکی، تلفن را شناسایی و تشخیص دهند. موشک های همراه، دوربین، چراغ قوه و حتی قرص و دارو، عملکردی مشابه دروازه بازرسی دارد اما در مقیاس کوچکتر، قابل حمل و جابجایی است.

ایمنی مهمترین چیزی است که باید در همه کارها به آن توجه کرد. در مکان هایی مانند فرودگاه ها، مجموعه های ورزشی، تاسیسات نظامی و صنعتی که امنیت برای جلوگیری از بروز مشکل و نفوذ افراد غیر مجاز از اهمیت بالایی برخوردار است، از ابزارهای کنترل دسترسی و خروج مانند راکت بازرسی دستی برای افزایش امنیت سایت استفاده شده است و کنترل ورود و خروج مردم. راکت بازرسی دستی به راحتی قابل حمل است و به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شود. دیگری بسیار حساس بوده و به راحتی می تواند بدنه را اسکن کرده و هر نوع فلز و مواد الکتریکی را تشخیص دهد.(صائلا الکترونیک)

مهمترین مسئله در هر زمانی داشتن امنیت و نظم و ترتیب در هر سازمانی می باشد که با نصب تجهیزات و وسایل پیشرفته ورود و خروج کارکنان و افراد کنترل شود که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی نحوه کنترل تردد در انواع سازمان ها می پردازیم.

انواع روش های کنترل تردد برای سازمان ها

در مورد موضوع نحوه کنترل تردد در انواع سازمان ها باید گفت که اولین مسئله مهم در هر سازمانی کنترل افراد برای تردد می باشد که هم کنترل پرسنل انجام می شود و هم از ورود افراد متفرقه به آن سازمان جلوگیری می شود که این نحوه کنترل تردد به صورت آنلاین و آفلاین می باشد. کنترل های آفلاین احتیاج به نرم افزار و کامپیوتر ندارد و توسط خود دستگاه انجام می شود . این مدل کنترل برای کسب و کارهای کوچک و شرکتها که یک در ورودی دارند مناسب می باشد ولی ساختمان ها و مراکزی که بیشتر از یک درب ورودی دارند و باید از کنترل آنلاین استفاده کنند یعنی چون همه این مراکز حساس هستند کنترل هر درب باید جداگانه صورت گیرد.

کنترل تردد کارتی

یکی از بهترین نحوه کنترل تردد در انواع سازمان ها کنترل تردد کارتی است که از قدیمی ترین دستگاه ها برای کنترل می باشد و هر کارمندی با داشتن کارت مشخصات هویتی آن مشخص می شود و نحوه عملکرد آن بدین صورت است که با نگه داشتن کارت مخصوص نزدیک دستگاه ورود و خروج گیت ها باز و بسته می شوند البته در این سیستم ها مشکلاتی وجود دارد مثلا یک کارمند می تواند از کارت کارمند دیگری استفاده کنند و یا کارمند فراموش کند که کارت خود را به همراه بیاورد.

کنترل تردد تشخیص چهره

یکی دیگر از روش های نحوه کنترل تردد در انواع سازمان ها کنترل تردد تشخیص چهره است که دستگاه چهره فرد را در حافظه خود ذخیره می کند و بعد از ذخیره چهره فرد با هر بار ورود و خروج توسط دوربین شناسایی و تشخیص داده می شود . از مشکلات این دستگاه این است که در صورت تغییر چهره افراد مانند ماسک زدن دستگاه نمی تواند چهره فرد را تشخیص دهد و سیستم اجازه ورود و خروج به کارمند را نمی دهد.

کنترل تردد اثر انگشتی

از ایمن ترین نحوه کنترل تردد در انواع سازمان ها کنترل تردد اثر انگشتی است که شخص با اثر انگشت خود هویت خود را مشخص می کند و استفاده از این سیستم بسیار ساده و راحت است و فقط با اثر انگشت شخص ورود و خروج پیدا می کند که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت دانش بنیان صائلا به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و مشاوره و راهنمایی بگیرید.

سیستم کنترل تردد بر پایه اپلیکیشن و تکنولوژی اندرویدی

این روش بسیار جدید است و شما می توانید برای کنترل تردد برنامه را روی گوشی خود نصب کنید و به وسیله گوشی ورود و خروج به سازمان خود را انجام دهید . از مزایای این دستگاه این است که می توان به دستگاه تشخیص چهره و اثرانگشتی آن را متصل کرد و از طریق گوشی ریموت کنترل در دستان شما می باشد و به وسیله یک پیامک و تماس ورود و خروج افراد کنترل می شود.

خرید انواع گیت کنترل تردد

در مکان های که بسیار شلوغ است نحوه کنترل تردد در انواع سازمان ها بسیار مهم می باشد که می توان از این گیت ها استفاده کرد که باعث حفظ امنیت و برقراری نظم در آن سازمان شود و ورود و خروج کارمندان را هم کنترل می کند و از ورود افراد غیرمجاز به داخل سازمان یا ادارات جلوگیری می کند که همین امر باعث ایجاد امنیت در محل کار می شود که برای خرید انواع گیت ها شما می توانید به سایت شرکت دانش بنیان صائلا مراجعه و نحوه خرید این محصولات را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

نحوه کنترل تردد در انواع سازمان ها برای حفاظت از یک سازمان و امنیت آنجا بسیار مهم می باشد و امروزه سیستم های که بهترین عملکرد را دارد وارد بازار شده است و بسیار کاربردی است و هر کدام باعث نظم و ترتیب و ایمنی یک سازمان می شود که به همین منظور شما می توانید با شرکت دانش بنیان صائلا ارتباط و از نحوه سفارش این دستگاه ها اطلاع حاصل کنید.

Satisfied Customers

Quality 98.4%
Support 97.2%
Garranty 92.9%

Results Of Saela

7,420 Access Control Device
845 Active Gates
6,984,152 Average Of Annual Traffic
19 Years Experience
turnstile gate
Security Turnstiles
Turnstile Gates
Compact Design
Tripod Turnstiles

Security turnstile

Given the distressing times that we are living in, more and more Fortune thousands of companies are turning to security turnstiles to eliminate unauthorized entry to their facilities. Saela has designed various types of turnstiles, each with a different capability level and performance, nowadays security professionals are developing a wide range of turnstile gates across their facilities as part of an overall physical security plans.

Turnstile Gate

If you need effective security solution, turnstiles gate are an essential addition to your access and control panel. Turnstile access control is often used in factories, amusement parks, colleges, public transport stations, retail sites. A turnstile gates are usually used to crowd management and provide your location with safety, convenience and efficiency.
Saela has a wide range of turnstiles for sale designed by professional engineers , our turnstile gates are trusted with high quality and able to accommodate a various types of credential readers.

Turnstile gate with compact design

A combination of compact design, and proven high reliability makes Saela compact tripod turnstiles a bestseller in the access control market . SAELA T102 and SAELA T106 tripod turnstiles are considered to be a suitable solution for access control at the entrance points of facilities with minimal space requirements.

Tripod Turnstile

Tripod turnstiles are the simple type of turnstiles with the suitable price in all type turnstiles. The most obvious feature is that only one authorized person can pass at one time ,These turnstiles are usually used in sites that pedestrian flow rate is relative light.

Contact Us

.

.

+1 778 38 15 567

Newsletters