پیاده سازی سیستم حضور غیاب در مدارس دنیا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

حضور و غیاب در مدارس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

چندین سال است که سیستم الکترونیکی حضور و غیاب جایگزین حضور و غیاب دستی شده است. امروزه در مدارس دنیا دیگر مربیان سر کلاس درس برای دانش آموزان حضور و غیاب را بررسی نمی کنند چرا که حتی یک دقیقه زمان هم طلا است . حضور و غیاب در مدارس دنیا به صورت الکترونیکی انجام می گیرد بدین منظور گیت کنترل تردد در ورودی مکان های مورد نظر نصب می گردد. بر روی گیت کنترل تردد یک دستگاه حضور غیاب نصب می گردد که قابلیت تشخیص هویت افراد را طبق جدول زمانی تعریف شده داراست. تأخیر در زمان ورود و تعجیل در زمان خروج می بایست با صدور مجوز توسط مدیریت انجام گیرد. در سیستم حضور غیاب مدارس غیبت ها به صورت الکترونیکی و سریع به مدیریت گزارش می شود و مدیر مدارس سریعتر می توانند علت غیبت دانش آموزان را از طریق والدین جویا شوند. در مدارس حتی پرسنل مدرسه نیز می بایست از گیت کنترل تردد عبور نمایند و سیستم الکترونیکی حضور غیاب برای پرسنل مدارس نیز اجرا می گردد.

شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح (صائلا) بزرگترین تولید کننده گیت کنترل تردد در خاورمیانه است و به منظور راه اندازی دستگاه حضور و غیاب بر روی پانل گیت کنترل تردد این امکان با نرم افزار ویژه صائلا به راحتی امکان پذیر شده است.

گیت کنترل تردد که در زبان عامیانه به آن دستگاه کنترل تردد یا راهبند نفر رو نیز گفته می شود. انواع مختلفی دارد که عبارتند از:
1-گیت سه میله ای یا گیت میله ای یا گیت اهرمی
2-گیت اسلایدی یا گیت شیشه ای یا گیت متروئی
3-گیت فلپ یا گیت باله ای یا گیت چرخشی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه