روش های مدیریت صحیح باشگاه بدنسازی

روش های مدیریت صحیح باشگاه بدنسازی روش های مدیریت صحیح باشگاه بدنسازی
تاسیس باشگاه شاید شروع کار باشد برای مدیریت صحیح باشگاه بدنسازی موارد زیادی مد نظر است که با کنار گرفتن در کنار هم می تواند باعث پیشرفت و گسترش باشگاه شما شود.

استفاده از مربی تغذیه در باشگاه

استخدام مربي حرفه ای تغذيه می تواند باعث بدنسازی صحیح اعضاء باشگاه بدنسازی شما شده و همینطور باعث ثبت نام اعضاء جدید در باشگاه گردد.

استفاده از مربی بدنسازی در باشگاه

وجود یک مربي بدنسازی با تجربه می تواند در کوتاه مدت باعث رضایت اعضاء باشگاه شود و با تمرین های هدفمند خود نسبت به نگه داشتن اعضاء باشگاه و تبدیل شدن به عضو ثابت باشگاه گردد.

محل قرار گرفتن باشگاه

برای اینکه باشگاه شما بتواند شناخته شود و دسترسی به آن آسان باشد باید در یکی از خیابان های اصلی شهر باشد و از باشگاه های رقب دور باشد، نزدیک بودن به رقبا باعث کم شدن تعداد اعضاء می گردد.

ایجاد بوفه در باشگاه

برآورده کردن نیاز های اعضاء باشگاه در داخل باشگاه باعث رونق بیشتر باشگاه می شود یکی از این موارد قرار اختصاص دادن بخشی از باشگاه بعنوان بوفه می باشد، استفاده از بوفه موجب رضایت اعضاء شده و موجب رفاه بیشتر برای آنها می شود.

استخدام پرسنل باشگاه

استفاده از نیروی انسانی برای اداره کردن باشگاه لازم می باشد بطوری که بخش های مختلف هر کدام نیاز به فرد خاصی برای مدیریت آن می باشد. کادر مجرب و متخصص هر قسمت باعث کاهش دغدغه های شما و اعضاء باشگاه می شود.

خرید تجهیزات باشگاه بدنسازی

استفاده از تجهیزات به روز در باشگاه باعث رونق بیشتر کسب و کارتان می شود، این تجهیزات باید استاندارد باشند تا مشکلی هنگام استفاده از آن ها برای اعضاء باشگاه بوجود نیاید. تجهیزات باشگاه ها از جمله اصلی ترین موارد در باشگاه محسوب می باشند که افراد در مقایسه چند باشگاه به آنها اشاره می کنند پس هنگام خرید تجهیزات حتما تجهیزات بروز و کارآمدی انتخاب کنید تا باعث بالا رفتن تعداد اعضاء باشگاه و سود آوری بیشتر برای شما شود.

طراحی داخلی باشگاه بدنسازی

موارد طیادی در طراحی و زیبا سازی باشگاه بدنسازی مطرح است که یکی از موارد دیزاین تجهیزات و دستگاه هایی است که در باشگاه موجود می باشد، رنگ این دستگاه های با رنگ بندی بگار گرفته شده در دیوار ها باید متناسب باشد.
استفاده از آینه های قدی در محل های متعدد باعث جذابتر شدن محیط باشگاه می شود، این آینه ها برای مقایسه کردن عملکرد در بین اعضاء باشگاه مفید و موثر می باشد. استفاده از کف پوش در باشگاه لازم می باشد تا در مواقعی که ذربه ای توسط وزنه برخورد می کند از آسیب کف سالن جلوگیری کند.
وجود سیستم صوتی در باشگاه برای ایجاد هیجان و حس محیط ورزشی بسیار مفید است، سیستم  های صوتی می تواند با نورپردازی باشگاه هماهنگ شده تا جلوه خاصی در داخل باشگاه بدنسازی ایجاد کند.
نصب کمد لباس و کفش برای اعضاء بسیار مهم می باشد، این کمد باید حتما قفل داشته باشد و قبل از ورودی سالن نصب شود تا افراد قبل از ورود به سالن بدنسازی بتوانند لباس خود را عوض کنند.

گیت کنترل شهریه اعضاء باشگاه

سیستم های زیادی برای کنترل شهریه و شناسایی افرادی که حق عضویت پرداخت نکرده اند وجود دارد، در گذشته کنترل شهریه اعضاء باشگاه بصورت دستی با استفاده از یک نفر انجام می شد که مشکلات زیادی به هم راه داشت. امروزه استفاده از گیت کنترل تردد باشگاهی بصورت خودکار عمل کنترل پرداخت شهریه و جلوگیری از ورود اشخاصی که عضور باشگاه نیستند یا شهریه خود را پرداخت نکرده اند می شود.
گیت باشگاهی در ورودی سالن تجهیزات باشگاه شما نصب می شود و بصورت 24 ساعته قادر به کنترل تک به تک افرادی که می خواهند وارد باشگاه شوند می شود. این گیت برخلاف وجود نیروی انسانی که ممکن است بعضا بصورت رفاقتی به افراد اجازه ورود بدهند از ورود اشخاص بدون پرداخت شهریه جلوگیری می کند.

نوع تبلیغات باشگاه

استفاده از تبلیغات تصویری بسیار کار آمد می باشد و داشتن مربیان معروف و سرشناس در این تبلیغات بازخورد خوب و زیادی خواهد داشت. تبلیغات فظای مجازی و بیلبود از مهمترین تبلیغاتی است که می توان برای جذب اعضاء جدید از آنها استفاده کرد.
به رخ کشیدن تجهیزات بروز و امکانات ویژه باشگاه در تبلیغات و همچنین در نظر گرفتن تخفیف برای اعضاء جدید می تواند موثر باشد. تبلیغات محیطی در اطراف باشگاه می تواند اعضاء ثابت برای باشگاه جذب کند برای این منظور از نصب بنر های بزرگ در اطراف باشگاه غافل نشوید.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه