×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 243

نرم افزار مدیریت آسان باشگاه بدنسازی

نرم افزار مدیریت آسان باشگاه بدنسازی نرم افزار مدیریت آسان باشگاه بدنسازی
راه کار های زیادی برای مدیریت و کنترل باشگاه های بدنسازی وجود دارد اما مدیریت آسان باشگاه بدنسازی و بی دردسر بودن امور می تواند.

نحوه مدیریت صحیح باشگاه بدنسازی

با مدیریت درست و شایسته در باشگاه باعث کاهش ترافیک ورود و خروج اعضاء شده، تمام امور اعم از دریافت شهریه و کنترل عضویت به خوبی انجام می شود و پرسنل هماهنگی لازم و کامل را با هم داشته باشند. استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه باعث می شود تمام امور مربوط به مدیریت مالی و تردد اعضاء در کمترین زمان و بیشترین دقت انجام شود.
نرم افزار باشگاه بدنسازی با اتصال به گیت کنترل تردد باشگاهی میتواند بر ورود و خروج اعضاء باشگاه نظارت داشته و در صورت رسیدن زمان دریافت شهریه، از ورود عضو جلوگیری کرده تا نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نماید.
مدیریت باشگاه بدنسازی با استفاده از نرم افزار و گیت کنترل تردد بسیار مقرون به صرفه بوده و از هزینه استخدام پرسنل برای کنترل زمان عضویت مشتریان جلوگیری میکنم، در روش سنتی که بصورت دستی انجام می شد احتمال برخورد فیزیکی با مشتریان وجود داشت ولی با گیت باشگاهی این مشکلات حل شده است.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

نرم افزار مدیریت باشگاه قابل نصب در کامپیوتر بوده و قابلیت های زیادی ازجمله ثبت نام، شارژ، تعریف دوره، تعریف شیفت و دیگر امکانات مفید دیگر که مورد نیاز باشگاه های ورزشی می باشد را دارد.
بعد از ثبت عضو جدید در نرم افزار مدیریت باشگاه برای او کارت عضویت هوشمند صادر می شود که اطلاعات فردی و میزان شارژ در آن تعریف شده است.
محل نصب گیت باشگاهی معمولا در قسمت ورودی سالن تجهیزات باشگاهی نصب می شود تا افراد در صورت نداشتن عضویت یا تمام شدن زمان عضویت بتوانند از قسمت عضویت ثبت نام یا شارژ پرداخت کنند و با در دست داشتن کارت فعال بتوانند وارد سالن تجهیزات باشگاه بدنسازی شوند.
راهبند پارکینک باشگاه قابل اتصال به نرم افزار باشگاهی می باشد بدین صورت اعضای باشگاه در صورت داشتن کارت عضویت فعال می توانند از پارکینگ باشگاه استفاده نمایند. با اتوماسیون باشگاه بدنسازی مدیران باخیال راحت از راه دور نیز می توانند نسبت به کنترل باشگاه خود اقدام نمایند و در اجرای امور نظارت داشته باشند.

کاهش هزینه باشگاه بدنسازی

وجود تجهیزات پیشرفته خودکار در باشگاه ضامن عملکرد صحیح امور بوده و از خطا های انسانی جلوگیری می کند، تاثیر دیگر این تجهیزات بر کاهش هزینه های باشگاه می باشد که در طولانی مدت بسیار سودآور می باشد.
استفاده از اتوماسیون باشگاهی علاوه بر مدیریت کامل باشگاه ورزشی باعث تامین امنیت و آرامش پرسنل و ورزشکاران می شود، بطوری که افراد متفرقه نمی توانند وارد باشگاه شده و اینکه تعداد اعضاء کنترل می شود.
با نرم افزار مدیریت اعضاء باشگاه می توان تردد اعضاء باشگاه را کنترل کرد و لیستی از افرادی تهیه کرد که نسبت به عضویت خود اقدام نکرده اند و باجلب رضایت آنها و برگشت به باشگاه به سود خوبی دست یافت.

گیت باشگاهی چیست؟

گیت باشگاهی هم مانند دوربین مدار بسته برای تامین امنیت باشگاه لازم است، این گیت بصورت عادی مسیر ورودی را می بندد و فقط در صورت شناسایی هر فرد به او اجازه ورود می دهد، اعضاء باشگاه با داشتن کارت عضویت که قبلا هزینه پرداخت کرده و شارژ نموده اند نزدیک گیت باشگاهی شده و کارت خود را در مجاورت محلی که مشخص شد قرار می دهند، زمانی که گیت از صحت کارت و شارژ آن اطمینان حاصل کرد مسیر ورودی را برای فرد مورد نظر باز کرده و پشت سر آو مسیر را مسدود می سازد تا تردد دیگری بدون کنترل انجام نشود.
استفاده از گیت باشگاهی بسیار آسان بوده و تمام مراحل ذکر شده از شناسایی تا عبور عضو تنها در چند ثانیه انجام می شود.

اتوماسیون باشگاه بدنسازی

اتوماسیون باشگاهی متشکل از نرم افزار و گیت باشگاهی بصورت بی وقفه شبانه روز قادر به کار می باشند، زمانی که مراجعات اعضاء زیاد می شود کنترل فرد به فرد آنها کار مشکلی است اما اتوماسیون باشگاهی بدون مشکل و در کمترین زمان به تمام تردد های افراد پاسخ داده و نظارت می کند.
نرم افزار باشگاه بدنسازی توانایی گزارش آمار دقیق از تعداد ورزشکاران ثبت نام شده، حاظر در باشگاه و اعضایی که شهریه خود را پرداخت نکرده اند می باشد.
هدف از کنترل و مدیریت باشگاه صحیح و کار آمد رسیدن به آرامش اعضاء باشگاه و کسب سود بیشتر از جذب عضویت است که گیت و نرم افزار باشگاه بدنسازی در این راه به شما کمک می کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه