مدیریت باشگاه بدنسازی نوین

مدیریت باشگاه بدنسازی نوین مدیریت باشگاه بدنسازی نوین
وظایف مدیر باشگاه بدنسازی قبل از احداث باشگاه شروع می شود، یک مدیر با تجربه قبلی بسیار راحت تر میتواند به مدیریت امور باشگاه بپردازد.
ولی در صورت عدم تجربه کافی می تواند از مشاوران با تجربه برای استارت کار و تاسیس باشگاه بدنسازی استفاده نماید. استفاده از دستگاه های روز می تواند برای جلب توجه مراجعه کنند گان و افزایش ثبت نام در باشگاه شما بسیار کمک کند.
موقعیت مکانی باشگاه بدنسازی یکی از عوامل بسیار مهم برای جذب مشتری می باشد بطوری که تا حد امکان در خیابان اصلی و بخش های پر تردد از شهر قرار داشته باشد.
از مسائل خارجی مانند تبلیغات محیطی و شبکه های اجتماعی که بگذریم به بخش بسیار حساس کار میرسیم، مدیریت داخلی باشگاه بدنسازی خوب ضمانت مشتری مداری و افزایش درآمد باشگاه بدنسازی را به همراه دارد.

استخدام مربی و کادر نظارت

استفاده از مربی بدنسازی در باشگاه یکی از عوامل خوب برای رضایت مندی مشتریان باشگاه می باشد بطوری که برنامه ورزشی و غذایی هدفمند با نیاز هر مشتری را در اختیار او قرار دهد تا اعضاء باشگاه به نتیجه دلخواه خود برسند.
ثبت اطلاعات اعضاء باشگاه و دسته بندی و دایر کردن کلاس های آموزشی و پرورش اندام برای آنها از جمله کار های خوب برای مدیریت باشگاه است.
ایجاد محیطی پر انرژی با پخش آهنگ و نورپردازی مناسب و همینطور ایمن سازی دستگاه هایی که ممکن است باعث برو حادثه شود در اولویت امور می باشد. تهویه هوای داخل سالن به همراه قرار دادن سیستم سرمایشی و گرمایشی و نظافت مستمر کل مجموعه از موارد مهم و لازم برای اجرا می باشد.

دریافت شهریه از اعضاء باشگاه بدنسازی

قرار دادن قسمتی از باشگاه برای مدیریت و نظارت بر باشگاه بجا و شایسته می باشد. استخدام فردی که مسئول ارتباط با اعضاء باشگاه بوده و برای ورود و خروج اعضاء نظارت می کند لازم است.
به دلیل اینکه با بالا رفتن اعضاء باشگاه کنترل ورود و خروج آنها سخت تر می شود استفاده از گیت کنترل تردد مفید می باشد، گیت باشگاهی در ورودی سالن تجهیزات ورزشی نصب شده و ورود خروج اعضاء باشگاه را بصورت فرد به فرد کنترل می کند و از ورود افرادی که عضو باشگاه نیستند یا شهریه خود را پرداخت نکرده باشند جلوگیری می کند.

طرز کار گیت کنترل تردد باشگاهی

هدف از قرار دادن گیت کنترل تردد باشگاهی مدیریت در ورود و خروج اعضاء به همراه دریافت شهریه از اعضاء باشگاه می باشد برای این منظور گیت باشگاهی را در ورودی سالن ورزشی که اعضاء برای استفاده از تجهیزات باشگاهی وارد آن می شوند نصب می شود.
طرز کار گیت باشگاهی بسیار ساده است، افراد با زدن اثر انگشت در گیت یا نزدیک کردن کارت باشگاهی به گیت قفل گیت باز شده و می توانند به راحتی وارد شوند، هنگام خروج گیت بصورت یک طرفه مسیر خروج را باز نگه میدارد و اعضاء بدون مشکل می توانند از سالن خارج شوند.

نرم افزار مدیریت اعضاء باشگاه بدنسازی

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی با هدف آسان تر کردن امور مدیریت و نظارت بر اعضاء، مدربیان و هزینه های باشگاه طراحی شده است.
استفاده از آن به آسانی امکان پذیر بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد، برای مدیریت اعضاء باید ابتدا عضو جدید را در آن ثبت کرده و برای آن دوره در نظر بگیرید، مثلا دوره یک ماهه و با دریافت شهریه تاریخ مجاز برای تردد عضوی که تعریف کرد اید از ابتدا تا انتهای دوره می باشد.
سپس با تعریف کارت عضویت در نرم افزار و وارد کردن اطلاعات در آن کار تمام می شود، از این پس عضویت در باشگاه کامل شده و با در دست داشتن کارت عضویت می تواند از گیت باشگاهی براحتی عبور کند. در صورتی که تاریخ اتمام دوره عضو به پایان برسد و فرد مورد نظر بخواهد وارد سالن باشگاه شود، گیت کنترل تردد باشگاهی از ورود شخص جلوگیری می کند و مسیر ورود را به روی او می بندد تا فرد با پرداخت هزینه شهریه عضویت خود را تمدید کند.

مدیریت نوین باشگاه بدنسازی

امروزه با وجود نرم افزار مدیریت باشگاهی دیگر نیاز به ثبت سنتی شهریه و کنترل چشمی ورود و خروج اعضاء نیست، مدیران باشگاه های بدنسازی با قرار دادن این گیت ها که بدون وقفه و بصورت 24 ساعته کار می کنند هم نیاز به استخدام فردی برای کنترل اعضاء ندارند و هم برای مدیریت چند شیفتی باشگاه که بعضا تایم بانوان را بصورت حضوری نمی توانند مدیریت کنند مشکلی نخواهند داشت.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه