گیت حضور و غیاب خودکار

گیت حضور و غیاب خودکار گیت حضور و غیاب خودکار
در هر شرکتی برای مدیریت حضوروغیاب پرسنل نسبت به کنترل ورود و خروج آنان اقداماتی انجام می شود و برای این منظور استفاده از گیت حضور و غیاب رایج می باشد.
یکی از دستگاه هایی که برای کنترل ورود و خروج مورد استفاده قرار می گیرد گیت حضور و غیاب می باشد، این گیت ها بجای دستگاه های کوچک حضور و غیاب در ورودی ساختمان های شرکت ها نصب می شود وبا کنترل دقیق و منظم بر تردد افراد، پرسنل مجموعه شناسایی شده و ساعت ورود و خروج آنها ثبت می شود.
در صورتی که از دستگاه های حضور و غیاب استفاده می کنید و می خواهید برای خرید گیت حضور و غیاب اقدام کنید برای کاهش هزینه های شما امکانی قرار داده شده که می توان دستگاه های حضور و غیاب خود را به این نوع گیت ها متصل کنید.
استفاده از گیت حضور و غیاب با کاهش ترافیک ورودی و افزایش دقت کنترل اشخاصی که می خواهند وارد مجموعه شوند یا از آن خارج شوند مورد استفاده قرار می گیرد.

عملکرد گیت حضور و غیاب

هدف از طراحی گیت حضور و غیاب افزایش امنیت شرکت ها و کنترل دقیق ورود و خروج کارمندان می باشد، برای مثال شرکتی را در نظر بگیرید که پرسنل بعد از ثبت ورود با استفاده از ترفند هایی از مجموعه خارج می شوند در حالی که دستگاه حضور و غیاب خبر از حضور فرد در شرکت می دهد، بعد از مدتی که پرسنل میخواهند از شرکت خارج شوند فرد مورد نظر با ترفند های خاص خود وارد مجموعه شده و زمان خروج خود را ثبت کرده و از شرکت خارج می شود.
حضور و غیاب از طریق گیت کنترل تردد که با مسدود کردن مسیر تردد در ورودی با کنترل شدید تری انجام می شود یعنی افراد قبل از ورود حتما باید توسط گیت شناسایی شوند تا مسیر تردد بروی آنها باز شود و همینطور هنگام خروج پرسنل از قسمت ورودی توسط گیت حضور و غیاب کنترل شده سپس مسیر خروجی بر روی آنهای گشوده می شود.
گیت کنترل تردد قابل اتصال به دستگاه حضور و غیاب قبلی شرکت ها می باشد یعنی نیاز به خرید دستگاه جدید نمی باشد. گیت تردد قابل اتصال به انواع دستگاه های کنترل دسترسی می باشد.

مزایای گیت حضور و غیاب چیست؟

هدف از داشتن گیت کنترل تردد مدیریت دقیق بر تردد های قسمت ورودی شرکت و ثبت تردد پرسنل است که این کار باعث کاهش نیاز به نیروی انسانی در قسمت حراست مجموعه می باشد.
برای کنترل گیت ها و برنامه ریزی برای تردد پرسنل نیاز به نرم افزار رابط جهت اتصال به گیت حضور و غیاب می باشد که در کامپیوتر نصب شده و از طریق شبکه با گیت ها ارتباط برقرار می کند. مدیر سیستم می تواند تمام پرسنل را با استفاده از کارت پرسنلی، اثر انگشت و دیگر موارد معرفی کند و بعد از انجام تنظیمات، اطلاعات را برای گیت ها ارسال کند.
دستگاه بعد از هر تردد مشخصات پرسنل و زمان دقیق آن را ثبت کرده و اطلاعات آن را به مدیر سیستم ارسال می کند، مدیر سیستم می تواند با استفاده از این اطلاعات زمان حضور پرسنل، مرخصی و غیبت آنها را به دست آورد تا با استفاده از آن نسبت به پرداخت حقوق پرسنل اقدام شود.
یکی دیگر از مزایای استفاده از این گیت برای جدی گرفتن عمل حضور و غیاب توسط پرسنل است، پرسنل با دیدن دقت کنترل ورودی، خود را ملزم به رعایت زمان ورود و خروج می کنند تا در مورد مبلغ حقوق دریافتی و داشتن کسر کار به مشکل بر نخورند.

خرید گیت حضور و غیاب

گیت های حضور و غیاب از نظر تکنولوژی و طراحی در دو نوع شیشه ای و اهرمی طراحی می شوند. در این گیت ها از نظر تعداد تردد در دقیقه محدودیتی وجود دارد یعنی سقف تردد در مدت زمان دقیقه تعریف شده است که به دلیل زمان مورد نیاز برای کنترل و شناسایی پرسنل و همچنین مدت لازم برای عبور از گیت است.
ویژگی خاصی که گیت حضور و غیاب را از دیگر دستگاه های کنترل تردد متمایز می کند استفاده از مانعی فیزیکی در مسیر تردد می باشد، البته این را در نظر داشته باشید که با ایجاد مانع سناریو های تردد بسیاری رخ می دهد که دستگاه باید آنها را پیشبینی و نسبت به هر کدام عملکرد خاصی از خود به نمایش گذارد.
برای دریافت مشاوره رایگان، مشاهده مشخصات دقیق گیت های حضور و غیاب و راهنمایی در انتخاب گیت متناسب با نیاز و بودجه شما با ما در تماس باشید. استفاده از مواد اولیه با کیفیت، طراحی و تولید با استفاده از دانش روز دنیا و گارانتی و پشتیبانی برای تضمین کیفیت، رضایت شما را از خرید گیت های شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح با برند جهانی صائلا جلب خواهد کرد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه