گیت کنترل تردد گردان مستحکم

گیت کنترل تردد گردان مستحکم گیت کنترل تردد گردان مستحکم
گیت های کنترل تردد گردان در دو نوع شیشه ای و میله ای تولید می شوند این گیت ها بسیار مستحکم بوده و از ایمنی بالایی برخوردار هستند.

گیت کنترل تردد چیست؟

در تعریف گیت کنترل تردد باید گفت که دستگاهی است که در ورودی ساختمان نصب شده و بر ورود و خروج افراد نظارت و کنترل می کند، این دستگاه موانع فیزیکی بر سر مسیر ورودی قرار میدهد تا بطور پیش فرض مسیر تردد بسته باشد تا افراد با شناسایی و تایید مجوز تردد قادر به ورود یا خروج از ساختمان باشند.
گیت کنترل تردد گردان خود از دو نوع گیت تمام قد و نیم قد می باشند، گیت تمام قد مانند به بلندی درب می باشد تا افراد بتوانند از داخل گیت عبور کنند. گیت نیم قد معمولا از کمر تا سرشانه افراد ارتفاع دارد که و در این نوع گیت سقف وجود ندارد.
علت استفاده از گیت های کنترل تردد کار 24 ساعته، فرمان پزیری بی قید و شرط و هزینه پایین آنها نسبت به استفاده از نیروی انسانی می باشد.

کاربرد گیت های کنترل تردد

این گیت ها در سازمان ها و شرکت های مختلف زیر نظر واحد حراست مجموعه کار می کنند، حتما میدانید واحد حراست وظیفه کنترل و ایجاد امنیت و آرامش در مجموعه را دارد.
واحد حراست با نرم افزاری که متصل به گیت های کنترل تردد می باشد با معرفی اثر انگشت، کارت پرسنلی یا چهره هر یک از پرسنل می تواند مجوز تردد صادر کند تا افراد بتوانند به مجموعه وارد و از آن خارج شوند. گیت کنترل تردد با استفاده از حسگر شناسایی خود افراد را شناسایی کرده و مجوز تردد آنها را کنترل می کند تا در صورت تایید مسیر تردد را باز کند.

تولید گیت کنترل تردد

شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح با نام تجاری صائلا تولید کننده گیت های کنترل تردد تمام قد، نیم قد، شیشه ای، اهرمی و غیره می باشد. این شرکت با کادر مجرب و تکنولوژی روز دنیا مشغول طراحی و تولید انواع گیت برای شرکت ها، کارخانجات، بانک ها، ورزشگاه ها، دانشگاه و خوابگاه ها، باشگاه های بدنسازی، سازمان های امنیتی و ده ها مورد دیگه که نیازمند این گیت ها هستند می باشد.
استفاده از تجهیزات مدرن و با کیفیت باعث شده در بین رقبای خارجی و داخلی از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و برای جلب رضایت مشتریان محترم تمام گیت های دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. طراحی مدرن برای عبور آسان افراد و کنترل تردد سریع و بی دردسر از مشخصه های گیت های تولید شده این شرکت می باشد.

مشخصات گیت گردان

این نوع گیت به دلیل حرکت گردش دایره ای به گیت گردان معروف هستند، گیت های گردان بصورت دو طرفه و یک طرفه قابل تنظیم هستند و در صورت سفارش قابل تولید بصورت دو راهرو می باشند تا افراد از یک راهرو بتوانند وارد شده و از راهرو دیگر خوارج شوند.
استفاده از گیت های گردان در مراکز پر تردد مانند بیمارستان مناسب می باشد، با استفاده از گیت های می توان در بیمارستان ها مسیر ورودی و خروجی را یکطرفه کرد یعنی افراد از قسمت ورودی نتوانند خارج و از خروجی بیمارستان نتوانند به آن ورودی پیدا کنند.
گیت های گردان از صفحات میله ای یا شیشه ای تولید می شوند تعداد بازو های آن 3 و 4 تایی بوده که بصورت 120 درجه در 3 بازویی و 90 درجه در 4 بازویی از همدیگر زاویه دارند.

انواع گیت کنترل تردد گردان

گیت گردان بصورت چرخشی کار می کند از دو نوع موتور دار که بصورت خودکار و بدون موتور که بصورت دستی عمل می کنند. عبور از گیت گردان اتوماتیک بسیار آسان می باشد در این حالت فرد با شناسایی شدن و نزدیک شدن گیت شروع به چرخش میکند و فرد با قدم زدن باید از آن عبور کند.
در مدل دستی باید شخص بعد از شناسایی و آزاد شدن قفل گیت، با هول دادن بازوی روبرو باید از گیت عبور کند، بعد از عبور گیت بصورت خودکار مجدد قفل می شود تا فرد دیگر شناسایی شده و مجوز آن کنترل شود.
استفاده از گیت های کنترل تردد باعث افزایش امنیت و آرامش خاطر افراد می شود، هزینه های صرف شده برای استفاده از نیروی انسانی کاهش می یابد و به دلیل بی وقفه کار کردن این گیت ها بصورت 24 ساعته بازدهی مجموعه افزایش می یابد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه