گیت کنترل تردد خوابگاه دانشگاهی

گیت کنترل تردد خوابگاه دانشگاهی گیت کنترل تردد خوابگاه دانشگاهی
واحد حراست هر دانشگاه حتما برای ایجاد امنیت و آرامش در خوابگاه ها برنامه و تمهیدات لازم را فراهم می کند، یکی از موارد کنترل ورود و خروج دانشجویان استفاده از گیت کنترل تردد دانشگاهی می باشد.

گیت کنترل تردد دانشگاهی

گیت کنترل تردد مخصول دانشگاه که معمولا در خوابگاه دانشگاه مورد استفاده قرار می گیرد از کیفیت و مقاومت در برابر شرایط های پیش بینی شده برخوردار است. عبور از گیت کنترل تردد دانشگاهی فقط با مجوز هایی که توسط حراست دانشگاه صادر می شود میسر بوده و افراد متفرقه نمی توانند وارد خوابگاه شوند.
گیت دانشگاهی توانایی اتصال به سیستم های اکسس کنترل را دارد، بطور مثال با اتصال به سیستم اطفاء حریق در صورتی که در خوابگاه آتش سوزی پیش آید و سیستم اطفاء حریق آن را تشخیص دهد بطور خودکار گیت کنترل تردد مسیر ورود و خروج را باز کرده تا افراد بتوانند بدون محدودیت از ساختمان خارج شوند یا نیرو های امدادی برای کمک وارد ساختمان شوند.
گیت خوابگاهی در محل ورودی خوابگاه نصب می شود و در صورتی که خوابگاه دارای چند ورودی باشد باید در همه آنها گیت هایی نصب شود و با اتصال به شبکه با هم ارتباط برقرار کنند.

کیفیت گیت کنترل تردد دانشگاهی

با استفاده از گیت دانشگاهی حراست مجموعه می تواند با خیال آسوده کنترل شبانه روزی تردد تمام دانشجویان برای همه خوابگاه های دانشگاه را داشته و بر آنها نظارت کند. استفاده از قطعات با کیفیت به همراه طراحی خاص و سیستم کنترل تردد هوشمند در گیت دانشگاهی باعث شده تا دانشجویان تردد بی نقص و راحتی داشته باشند.
استفاده از سنسور های تشخیص مانع در چند نقطه از مسیر تردد تردد باعث می شود گیت نوع حرکت فرد را تشخیص داده و نسبت به آن عکس العمل مطلوب نشان دهد.

تولید کننده گیت کنترل تردد

شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح با نام تجاری صائلا تولید کننده انواع گیت های کنترل تردد دانشگاهی بر اساس نیاز دانشگاه ها نرم افزار اختصاصی برای کنترل تردد دانشجویان را طراحی کرده تا حرایت دانشگاه ها بتوانند بدون نیاز به کنترل مستقیم بر ورود و خروج دانشجویان نظار لازم را داشته باشند.
این گیت ها قادر به ارتباط از طریق شبکه و اینترنت می باشند با این کار تردد در ساختمان های متعدد از یک محل (مرکز حراست) قابل کنترل و نظارت می باشند.

مراحل تولید گیت دانشگاهی

مراحل تولید گیت کنترل تردد از نیاز سنجی شروع می شود و پس از آن با طراحی اولیه در کامپیوتر ترسیم شده و در صورتی که موفقیت آمیز باشد به مرحله تولید نسخه اولیه راه پیدا می کند.
هنگام تولید اشکالات طراحی و مونتاژ بررسی شده و در اختیار طراح گذاشته می شود تا در نمونه های بعدی در نظر گرفته شود، پس از اصلاح موارد و مونتاژ مراحل برنامه نویسی برای کنترل دستگاه در شرایط های مختلف انجام شده و در نهایت دستگاه با شبیه سازی مراحل باید عملکرد مطلوبی از خود نشان دهد، در صورت نیاز به تغییرات در طراحی یا برنامه نویسی به واحد های مربوطه اطلاع داده می شود تا اصلاحات لازم را انجام دهند.
نمونه بعدی با توجه به تمام اصلاحات در نظر گرفته شده تولید می شود و در صورت نبود مشکل و تست نهایی که باید گیت زیر بار عملکردی برود، تاییدیه نهایی را دریافت کرده و نسخه های بعدی روانه بازار می شوند. قابل توجه است که ممکن است این مراحل ماه ها طول بکشد یا حتی تعداد نمونه های اولیه زیادی تولید شود تا به نسخه نهایی دست یافت.

گیت کنترل تردد خوابگاه

همان طور که اطلاع دارید تردد های خوابگاه های دانشگاهی همه روزه از صبح تا شب انجام می شود، روش سنتی جهت گنترل تردد خوابگاه استفاده از نگهبان بوده که در این روش باید نگهبان بصورت چند شیفتی عوض شده و هزینه زیادی برای حقوق آنها پرداخت گردد.
با استفاده از گیت دانشگاهی که در ورودی خوابگاه ها نصب می شود دانشجویان با استفاده از اثر انگشت، تشخیص چهره یا کارت دانشجویی توسط گیت شناسایی شده و می توانند وارد خوابگاه شده یا از آن خارج شوند.
تمام ورود وخروج های انجام شده توسط واحد حراسط قابل کنترل و گزارش گیری می باشد، با استفاده از این گزارشات می توان از غیبت دانشجویان نیز باخبر شد. گیت دانشگاهی قابل اتصال به پنل پیامک بوده بطوری که در صورت تنظیم می توان بصورت خودکار به فرد یا افراد مشخص شده غیبت دانشجویان گزارش شود.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه