مشخصات و قیمت گیت ضدعفونی

مشخصات و قیمت گیت ضدعفونی مشخصات و قیمت گیت ضدعفونی
استفاده از گیت ضدعفونی کننده در مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان ها، شرکت های دارویی و غذایی امری واجب بوده تا افراد با کنترل بهداشت دست بتوانند وارد شوند.

گیت کنترل تردد بهداشتی

در محل هایی مانند بیمارستان که ضد عفونی کردن دست باید هنگام ورود انجام شود تا از ورود و تکثیر ویروس و گسترش بیماری های جلوگیری شود از محلول های ضدعفونی کننده دست استفاده می کنند.
هر چند که با قرار دادن محلول ها در قسمت ورودی می توان از آن استفاده کرد ولی آیا افراد هنگام ورود خود را مجبور به استفاده از محلول ضدعفونی برای دستهایشان می کنند؟ برای پاسخ باید بگوییم که به دلیل عدم اجبار ممکن است برخی افراد نخواهند استفاده کنند یا اصلا فراموش کنند.

گید ضدعفونی کننده چیست؟

ضدعفونی دست ها در مراکز بهداشتی درمانی، دارویی و غذایی اهمیت بالایی دارد. پیشرفت تکنولوژی باعث تولید دستگاه های کنترل تردد شده تا با کنترل افراد بتوان مجوز ورود و خروج آنها را صادر کرد.
این گیت ها در زمان قطعی برق با باتری داخلی که در آنها نصب شده اند به کار خود ادامه می دهند تا از خلل در امر ضدعفونی افراد جلوگیری شود.
راه حل اجبار ورود افراد به شرط ضدعفونی کردن دست با استفاده از گیت کنترل تردد بهداشتی می باشد که به گیت بهداشتی نیز معروف است برای اجبار ضدعفونی کردن دست با نصب گیت بهداشتی در ورودی بخش ها افراد هنگام ورود به در بسته می خورند و با گیت بهداشتی که مسیر ورودی را مسدود کرده مواجه می شوند.

استفاده از گیت ضدعفونی کننده

استفاده از گیت کنترل تردد بهداشتی بسیار آسان بوده و در چند ثانیه افراد قادر به ضدعفونی دست و ورود به بخش هستند.
افراد در مرحله اول کنار گیت ضدعفونی دست قرار می گیرند سپس باید هر دو دست خود را بطور همزمان در محل مشخص شده قرار دهند. در این لحظه دستگاه با تشخیص دست ها محلول ضدعفونی کننده را که قبلا در مخزن قرار داده شده بر روی هر دو دست اسپری می کند، توجه داشته باشید که نوع محلول و مقدار اسپری کردن قبلا تنظیم شده است. دستگاه بعد از اسپری نمودن منتظر می ماند تا فرد دست خود را دور کند در این لحظه گیت بهداشتی با چرخاندن ماژول محرکه خود مسیر ورودی را باز کرده تا فرد بتواند وارد بخش شود.

انواع گیت ضدعفونی کننده

گیت های بهداشتی در چند نوع مختلف می باشند که هر یک مشخصه خاص خود را دارد و عملکرد متفاوتی برای کارایی های مختلف از خود نشان می دهند.
کارایی گیت کنترل تردد ضدعفونی قابل سفارشی سازی است مثلا در یک کارخانه تولید دارو علاوه بر ضدعفونی کردن دست باید چکمه های افراد نیز شسته شود به همین خاطر افراد به هنگام ضد عفونی دست روی فرچه هایی که در حال چرخش هستند قرار می گیرند و دستگاه با پاشش مداوم آب زیر چکمه ها و چرخاندن فرچه ها آنها را می شوید تا از ورود آلودگی ها از زیر چکمه جلوگیری کند.

قیمت گیت ضدعفونی کننده

گیت های ضد عفونی کننده نیز مانند سایر دستگاه ها به نسبت تکنولوژی، مواد و تجهیزات استفاده شده هزینه تمام شده متفاوتی دارند، مثلا قیمت گیت ضدعفونی کننده که فقط برای ضدعفونی دست ها مورد استفاده قرار می گیرد از قیمت گیت بهداشتی که شیر آب و مخزن مایع دستشویی اتوماتیک هم به همراه دارد کمتر است.
گیت های بهداشتی با نصب تجهیزات بیشتر سنگین تر شده و در ابعاد بزرگتر به تولید میرسند، برای قبل از سفارش گیت ضدعفونی کننده حتما از ابعاد دستگاه خود برای نصب در محل مورد انتظار خود مطمئن شوید.
در محل هایی که بهداشت الزامی و اجباری می باشد داشتن دستگاهی که بتواند باعث کنترل بهداشت دست شود بسیار مفید است، این دستگاه از ورود بسیاری از آلودگی های خارج از محل می شود، گیت کنترل تردد بدون نیاز به فردی که بخواهد آن را کنترل کند مشغول کار می شود این گیت بصورت 24 ساعته به کار خود مشغول بوده و فقط در صورتی که مخزن مواد ضدعفونی تمام کرده باشد نیاز به پر کردن مخزن مایع ضدعفونی دست می کند. هدف از تولید این گیت ها هوشمند سازی کنترل بهداشت دست بوده تا با این طریق بتوان به افزایش بهداشت مراکز بهداشتی و کاهش خطرات آلودگی آنها کمک کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه