بهترین دستگاه کنترل تردد

بهترین دستگاه کنترل تردد بهترین دستگاه کنترل تردد
با دستگاه کنترل تردد می توان ورودی و خروجی اماکن را با استفاده حسگر از کارت / اثر انگشت / تشخیص چهره کنترل کرد، این کار باعث می شود تا یک محیطی امن و با آرامش داشته باشیم.

کاربرد دستگاه کنترل تردد

همانطور که می دانید این دستگاه برای کنترل ورود و خروج افراد مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه ها در ادارات، شرکت های متوسط و بزرگ، باشگاه ها، دانشگاه، شهر بازی، موزه، ایستگاه های اتوبوس و مترو و دیگر موارد مورد استفاده قرار می گیرند.
برای داشتن ورود و خروج با نظم و امنیت استفاده از دستگاه های کنترل تردد امری لازم و ضروری می باشد. دستگاه های کنترل تردد به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند، برای مثال دستگاه حضور غیاب یکی از دستگاه های کنترل تردد می باشد ولی به تنهایی قادر به کنترل دقیق حضور و غیاب ها نیست، برای حل این مشکل باید دستگاه حضور و غیاب را به گیت کنترل تردد متصل کرد تا بتواند علاوه بر شناسایی و حضورغیاب، مسیر ورودی را باز و بسته کند.

عملکرد گیت کنترل تردد

استفاده از دستگاه حضور و غیاب متصل به گیت کنترل تردد باعث می شود تا افراد بدون حضور و غیاب نتوانند وارد مجموعه شده یا از آن خارج شوند. گیت کنترل تردد در انواع اهرمی و شیشه ای وجود دارد که هر یک عملکرد خاصی در مسدود کردن مسیر ورودی دارند. قیمت گیت کنترل تردد شیشه ای هزینه بالاتری نسبت به گیت های میله ای دارند، گیت کنترل تردد اهرمی علاوه بر مکانیز خاصی که بوسیله اهرم ها مسیر افراد را باز و بسته می کند از هزینه پایین تری برخوردار است.
انواع گیت شیشه ای عبارت است از گیت فلپ و گیت اسلایدی همچنین انواع گیت میله ای عبارت است از گیت تک میله، دو میله ای و سه میله ای که برای کنترل تردد هر یک مکانیزم خاص خود را دارند.

گیت کنترل تردد هوشمند

مدیریت و نظارت بر کنترل مراجعه کننده در ورزشگاه و باشگاه های بدنسازی باعث مدیریت خودکار هزینه ها به همراه دیگر امور انجام شود.
شما یک شهر بازی را در نظر بگیرید که تمام امور بدون کنترل انسانی و توسط دستگاه ها انجام می شود، در این شهربازی افراد با کارت هوشمندی که قبلا هزینه آن را پرداخت و شارژ کرده اند وارد شهربازی می شوند، برای ایتفاده از هر دستگاه با گذاشتن کارت بر روی گیت کنترل تردد ورودی هر دستگاه بروی آنها گشوده می شود و میتوانند از دستگاه های موجود استفاده کنند.
به نظر شما هوشمند سازی کنترل تردد علاوه بر کاهش هزینه های پرسنل، باعث بالا رفتن سرعت عمل و کاهش ترافیک شهربازی، باشگاه ورزشی، مترو و صدها مورد دیگر نخواهد شد؟ دستگاه ذکر شده روز به روز در حال تکامل و پیشرفت است تا با استفاده از روش های جدید مانند شناسایی تلفن همراه بجای کارت مورد استفاده قرار گیرد و به نیاز مردم پاسخ دهد.

استحکام گیت کنترل تردد

استحکام بالای گیت های کنترل تردد هنگام طراحی در نظر گرفته می شود تا بر اثر تنش های احتمالی که افراد هنگام رفت و آمد بر گیت وارد می کنند خنثی شده و دستگاه مذکور پایداری لازم را داشته باشد. استفاده از موارد اولیه با کیفیت و آلیاژ های فلزی مستحکم با ضخامت متناسب با عملکرد هر بخش برای پایداری بیشتر گیت کنترل تردد در نظر گرفته شده است.

بررسی چگونگی کنترل تردد

برای شناسایی پرسنل توسط گیت می توان از اثر انگشت، کارت، تشخیص چهره و غیره استفاده کرد، دستگاه بعد از شناسایی شما به دنبال مجوز تردد برای محل مورد نظر و زمان تردد شما میگردد و پس از تایید مجوز ورودی گیت را برایتان می گشاید تا بتوانید وارد شوید، در صورتی که از گیت عبور کنید برای مدیر سیستم پیام تردد موفق را ارسال می کند تا از حضور شما اطلاع داده شود
گیت های کنترل تردد برای جلوگیری از شلوغی در محل های پر تردد مانند ایتگاه اتوبوس و مترو قابل نصب و بهره برداری می باشد، این دستگاه ها تردد روانتری نسبت به کنترل دستی بلیط ها دارند و از تشکیل صف های طولانی جلوگیری می کند.
گیت های کنترل تردد در انواع مختلف طراحی ساخته شده است که هر یک دارای ویژگی های گوناگون و خاص می باشند، گیت شیشه ای، گیت اهرمی، گیت تمام قد، گیت باشگاهی از جمله آنها می باشد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه