قیمت و مشخصات گیت کنترل تردد سه اهرمی

قیمت و مشخصات گیت کنترل تردد سه اهرمی قیمت و مشخصات گیت کنترل تردد سه اهرمی
گیت کنترل تردد سه اهرمی از کاربردی ترین گیت های کنترل ورود و خروج است که از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و عملکرد خوبی دارد.

گیت کنترل تردد چیست؟

همان طور که از نام آن مشخص است برای کنترل ورود و خروج مورد استفاده قرار می گیرد، این گیت ها در انواع گوناگون برای کنترل ورود و خروج نفر و خودرو استفاه می شود.
با وجود اینکه شاید به نظر شما استفاده از گیت های کنترل تردد مهم نباشد ولی برای کنترل تردد ها در بخش های امنیتی که هزینه برای ایجاد امنیت می شود استفاده از این گیت ها بسیار با صرفه می باشد.
در محل هایی که نیاز به کنترل برای دریافت هزینه نیز احساس می شود مانند شهر بازی، استفاده از گیت کنترل تردد باعث صرفه جویی در هزینه ها و افزایش میزان کنترل در آنها می باشد.
استفاده از این دستگاه برای کنترل ورود و خروج کارکنان یک شرکت که ممکن است بصورت چند شیفتی باشند و مدام در ورود و خروج هستند لازم می باشد تا بتوان زمان مفید حضور آنها در شرکت را حساب کرده و نسبت به پرداخت حقوق آنها بر این اساس اقدام نمایند.

گیت کنترل تردد نفر

گیت های اهرمی معمولا برای کنترل ورود و خروج نفر مورد استفاده قرار می گیرد. این گیت ها با شناسایی افراد و کنترل مجوز تردد اجازه ورود و خروج به افراد می دهد، عملکرد گیت های اهرمی بصورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک بوده و استفاده آنها بسیار آسان است.
گیت های اتوماتیک بعد از شناسایی فرد و حرکت کردن وی در جهت گیت، قسمت ورودی را باز کرده و پس از گذشتن از گیت، مسیر تردد را مسدود می کنند تا فرد دیگری قادر به عبور از گیت نباشد.
گیت های غیر اتوماتیک بعد از شناسایی فرد قفل اهرم ها را باز کرده تا فرد با ادامه تردد اهرم را به سمت جلو هدایت کند بدین صورت بعد از عبور فرد گیت مجدد اهرم بعدی را قفل کرده تا شخص بعدی قادر به تردد نباشد.

نرم افزار کنترل تردد

همانطور که میدانید برای کنترل و استفاده از هر سخت افزاری به یه واسط نرم افزار نیاز است تا در حالت های خاص عملکرد مطلوب برای سخت افزار برنامه ریزی شود.
نرم افزار های مورد استفاده برای کنترل این گیت ها بسیار است به عنوان مثال، برای کنترل حضور غیاب پرسنل یک شرکت باید از نرم افزاری استفاده کرد که در خروجی آن مدت زمان کارکرد هر پرسنل مشخص شود یا در یک باشگاه ورزشی با دریافت شهریه دوره و ثبت آن در نرم افزار عضو مورد نظر تا انتهای دوره قادر به ورود به باشگاه باشد.
قیمت دستگاه کنترل تردد نسبت به عملکرد و نوع دستگاه متفاوت می باشد ولی در نظر داشته باشید که قیمت گیت ورود خروج اهرمی نسبت به مدل های دیگر بسیار منایب بوده و دلیل آن مکانیزم استفاده شده در آن می باشد.

مشخصات گیت کنترل تردد اهرمی

گیت های اهرمی بدنه فلزی از آلیاژ های بسیار مقاوم برخوردار هستند تا نسبت به ذربه و استفاده طولانی مدت ایمنی لازم را داشته باشند. این گیت ها برای حرکت در یک جهت یا دو طرفه قابل تنظیم هستند که حالت یک طرفه برای مکان هایی که تردد زیادی وجود دارد مناسب است مثلا: چنانچه افراد در صف ورود یک گیت هستند اگر کسی بخواهد از محل خارج شود باید از گیت دیگر که برای خروج استفاده می شود عبور کند تا در صف ورود خلل ایجاد نشود.
مدیریت و کنترل این گیت ها با استفاده از روش های نرم افزاری ساده انجام می شود و سردرگمی در آنها وجود ندارد. این گیت ها قابل اتصال به انواع دستگاه های کنترل دسترسی مانند دستگاه های حضور و غیاب بوده تا با فرمان آنها ورودی را باز و بسته نماید.

عملکرد گیت کنترل تردد سه اهرمی

گیت های سه اهرمی عموما باریک و کوچکتر از نمونه های دیگر هستند، کوچک بودن آن باعث شده تا در محل هایی که فضای کافی برای نصب وجود ندارد مورد استفاده قرار گیرد. این مدل از گیت ها برای مکان هایی که تردد در آنها زیاد است مناسب می باشد چرا که نرخ تردد در این گیت ها به نسبت زمان زیاد است.
این گیت ها برای باشگاه های بدنسازی و ورزشی بسیار مناسب بوده و معمولا به گیت باشگاهی معرفی می شوند و با اتصال به نرم افزار کنترل تردد خود می تواند با کنترل پرداخت شهریه نسبت به صدور مجوز ورود اقدام کند و عملیات کنترل اعضاء باشگاه را انجام دهد.
برای جلوگیری از تداخل و مشکلات هنگام قطع برق در این گیت ها باتری هایی (اختیاری) تعبیه می شود که با قطع برق بصورت خودکار به حالت استفاده از باتری قرار داده می شود و در صورت نبود باتری مسیر تردد را باز کرده تا با مشکل مسدود بودن مسیر مواجه نشوید.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه