×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 243

نرم افزار کنترل اعضاء باشگاه بدنسازی

نرم افزار کنترل اعضاء باشگاه بدنسازی نرم افزار کنترل اعضاء باشگاه بدنسازی
لزوم کنترل اعضاء و مدیریت باشگاه بدنسازی در باشگاه ها حس می شود برای این کار نرم افزار مخصول کنترل اعضاء باشگاه بدنسازی طراحی و عرضه شده است.
انواع مشخصه های کنترلی برای تشخیص اعضاء باشگاه بدنسازی عبارت است از: کارت عضویت هوشمند، اثر انگشت اعضاء، تشخیص چهره، و تگ های جاکلیدی یا مچبند و... می باشد تا بتوان اعضاء باشگاه را توسط گیت باشگاهی شناسایی کرده و از سوابق درج شده آنها برای کنترل ورود و خروج و دریافت شهریه باشگاه استفاده نمود.
گیت باشگاهی بصورت خودکار تمام مواردی که نیاز است یک مدیر برای مدیریت اعضاء باشگاه خود داشته باشد را در اختیار قرار می دهد بطوری که همه دغدغه کنترل ورود و خروج اعضاء به گردن گیت باشگاهی افتاده و امور بطور خودکار انجام می شود.

مراحل استفاده از گیت باشگاهی

شناسایی کارت هوشمند عضویت باشگاه که قبلا باید توسط اپراتور برای هر عضو تعریف شده باشد در اختیار اعضاء باشگاه گذاشته می شود.
هر عضو باشگاه هنگام ورود با در اختیار داشتن کارت عضویت بعد از قرار گرفتن در کنار گیت باشگاهی باید کارت خود را در قسمت مشخص شده قرار داده تا توسط گیت شناسایی شود.
گیت باشگاهی با استفاده از سریال تعریف شده در کارت عضویت، فرد را شناسایی کرده سپس (در صورت وجود) با کنترل شیفت تعریف شده برای فرد و شهریه پرداختی برای تایمی که شخص در باشگاه حاظر شده فرمان باز شدن مسیر ورودی (برای مواردی که مشکلی وجود نداشته باشد) یا فرمان صدای آلارم و نمایش چراغ هشدار (برای مواردی که مشکل وجود داشته باشد) توسط گیت صادر می شود.

نرم افزار کنترل اعضاء باشگاه

اپراتور نرم افزار باشگاه باید هنگام ثبت نام اعضاء مشخصات مورد نیاز هر فرد را دریافت کرده و در نرم افزار کنترل اعضاء باشگاه درج کند.
سپس شیفت مراجعه فرد را تعیین کرده و هزینه شهریه دریافتی را در نرم افزار وارد کند پس از اتمام مراحل باید کارت عضویت خام (که قبلا تهیه شده) در ریدر مخصوص که به کامپیوتر وصل است قرار دهد و اطلاعات عضو مورد نظر با کامپیوتر را در آن درج کند. حال همه چیز آماده است و فرد می تواند در تایم های مشخص شده در باشگاه حضور یابد.

دلایل استفاده از گیت باشگاهی

وجود گیت باشگاهی که بصورت خودکار امور کنترل شهریه اعضاء باشگاه را یک امر ضروری می باشد، یکی از دلایل آن جلوگیری از هزینه های اضافی یا کاهش هزینه های قبلی می باشد برای مثال استخدام نیروی انسانی که بصورت چند شیفتی بتواند کار کند حداقل به دو نفر ختم می شود در اینجا هزینه 2 نفر بطور سالانه بسیار زیاد می باشد.
در نظر داشته باشید که رفتن به مرخصی با در نظر گرفتن امور برجای مانده بسیار سخت تر نیز می باشد و مدیریت اعضاء را با مشکل مواجه می سازد. استفاده از گیت باشگاهی با یک بار پرداخت هزینه و خرید آن مقدور می باشد با این دستگاه خیال شما از بابت کنترل ورود و خروج به همراه دریافت به موقع شهریه راحت خواهد بود. این گیت ها با کنترل دقیق و منظم فرد به فرد اعضاء از ایجاد خطای انسانی جلوگیری می کند، با استفاده از این گیت ها شما در زمان اوج تردد اعضاء باشگاه خیالتان از بابت کنترل صحیح و به موقع اعضاء راحت خواهد بود.

روش های کنترل گیت باشگاهی

گیت باشگاهی با چند روش قابل کنترل می باشد، استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی برای باز و بسته کردن مسیر تردد اعضاء از راه کار های اولیه آن می باشد، مدیران باشگاه ها می توانند با سفارش ریموت کنترل برای کنترل گیت اقدام کنند، این گیت ها از راه دور توسط ریموتی که مدیر باشگاه در دست دارد قابل باز و بسته شدن است با این کار نیاز به رفتن کنار گیت هم نمی باشد و از فاصله چند متری قابل انجام می باشد.

نصب گیت باشگاه بدنسازی

مدت زمان نصب گیت باشگاهی و تحویل آن طی چند ساعت انجام می شود، استفاده از چند گیت بصورت همزمان در باشگاه های شلوغ باعث تردد روانتر در پیک تردد اعضاء باشگاه می شود. مدیران باشگاه می توانند بر حسب سالن های باشگاه خود شهریه دریافت کرده و در ورودی هر سالن گیت نصب کنند تا اعضاء باشگاهی که شهریه هر سالن را پرداخت کرده بتواند وارد سالن مورد نظر شود، این کار باعث می شود مدیریت قسمت های جداگانه بصورت مکانیزه انجام شده و شهریه های قسمت های مخصوص که شاید برای چند نفر محدود باشد بصورت جداگانه دریافت شود و هر کس بدون مجوز توانایی ورود به آن قسمت ها را نخواهد داشت.
با استفاده از این گیت ها ورود و خروج اعضاء باشگاه بصورت مکانیزه و سیستمی به آسانی وارد شده و از قسمت های باشگاه استفاده کنند، مدیریت هزینه های باشگاه با استفاده از نرم افزاری که همراه گیت ارائه می شود قابل انجام است.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه