×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 243

گیت کنترل تردد تمام قد مخصوص ورزشگاه

برای کنترل و مدیریت ورود و خروج تماشاگران در ورزشگاه ها نیاز به تجهیزات خاصی هست که از آن موارد می توان به گیت کنترل تردد تمام قد اشاره کرد.
پروسه مدیریت تماشاگران از پیچیده ترین و اصلی ترین امور محول برای مدیریت یک ورزشگاه می باشد، علت پیچیده و گسترده بودن این امر تعداد تماشاگران می باشد که به ده ها هزار نفر می رسد. کنترل و مدیریت تماشاگران از قبل ورود به ورزشگاه تا بعد از خروج از ورزشگاه می رسد.

گیت کنترل تردد تمام قد

گیت تمام قد معمولا برای کنترل ورودی در مکان هایی که امنیت در آنها بیشتر مطرح است مورد استفاده قرار می گیرد. قسمت ورودی این گیت در ارتفاع درب معمولی می باشد تا اجازه ورود را با پریدن یا خیز برداشتن ندهد.
هر گیتی عملکرد خاص خود را داشته برای همین مزایای منحصر به فرد خود را دارد، استفاده از گیت های تمام قد به دلیل داشتن عملکرد بهتر در مورد ایجاد امنیت بسیار مفید و موثر می باشد، باید خدمت شما عرض کنم که فلسفه طراحی و ساخت گیت برای ایجاد امنیت و کنترل تردد ها می باشد برای همین گیت کنترل تردد تمام قد از بهترین گیت هایی می باشد که برای ایجاد نظم و امنیت طراحی و ساخته شده است.

گیت کنترل گردان

گیت های کنترل تردد تمام قد به دلیل استفاده از مکانیزم چرخشی که در آنها وجود دارد بعضا با نام گیت گردان هم نام برده می شوند. گیت های گردان بصورت تک راهرو یا دو راهرو به تولید می رسند، گیت های دو راهرو به نسبت عرض بیشتری دارند و بصورت یک طرفه و دو طرفه ساخته می شوند.
استفاده از حالت چرخشی در گیت ها با ماژول محرکه امکان پذیر است در این حالت استحکام افزایش یافته و از قطعات مکانیکی در حال حرکت کمتری استفاده می شود تا باعث افزایش طول عمر گیت شود.

عملکرد گیت تمام قد

حالت کنترل یکطرفه: در این حالت گیت بصورت یکطرفه بلیط ها را کنترل می کند و از همان گیت نمی توان خارج شد، این حالت زمانی نیاز است که تماشاگران در حال ورود هستند تا با عدم خروج از همان گیت تداخلی ایجاد نگردد.
حالت آزاد یکطرفه: در این حالت گیت بصورت یکطرفه آزاد عمل می کند، این حالت برای مواقعی که تماشاگران می خواهند از ورزشگاه خارج شوند طراحی شده است و کسی از سمت دیگر وارد ورزشگاه شود. منظور از آزاد یعنی بدون کنترل بلیط می باشد و افراد قادر به خروج راحت و بی دردسر می باشند تا سرعت خروج را بیشتر کنند.
حالت دو طرفه: در این حالت گیت هم برای ورود و هم برای خروج طراحی شده است، افراد هم می توانند بلیط زده و وارد ورزشگاه شوند و هم بدون بلیط از ورزشگاه خارج شوند، این حالت برای میانه بازی بهترین گزینه است چون از صف های طولانی خبری نیست و تردد افراد بسیار کم می باشد.

تولید گیت کنترل تردد

جنس فلز بکار رفته در تولید این نوع گیت بسیار مستحکم بوده و در مقابل ضربه و تنش های ناگهانی مقاوم می باشد. این کار باعث می شود هنگام ازدحام جمعیت برای ورود یا خروج از ورزشگاه مشکلی در فرایند کنترل توسط گیت وجود نداشته باشد و تک به تک افراد از گیت ها عبور کنند.
طراحی گیت تمام قد طوری می باشد تا افراد از بالا یا حاشیه کناری گیت نتوانند عبور کنند و تنها راه ورود با کنترل و شناسایی گیت باید صورت پذیرد. این نوع گیت از بدنه کاملا فلزی تولید می شود که از استحکام بالایی برخوردار است تا در موقع هجوم برای ورود و خروج از ورزشگاه ضربه نخورد.

طراحی گیت کنترل تردد

در مجموعه صائلا طراحی و تولید گیت ها از صفر تا صد انجام می شود، طراحی محصولات بصورت سفارشی با در نظر گرفتن امکانات درخواستی مشتری قابل انجام و پیاده سازی می باشد، گیت ها بعد از طراحی، تولید و مونتاژ باید تست های اولیه در رابطه با شبیه سازی ورود و خروج را سپری کنند و در صورت داشتن کوچکترین نقص نسبت به رفع ایراد اقدام گردد سپس فرم کنترل کیفی تکمیل و تایید می گردد.
شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح با نام تجاری صائلا تولید کننده انواع گیت های کنترل تردد با تکنولوژی روز دنیا می باشد، گیت های تولیدی شرکت با گارانتی رسمی ارائه می شود.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه