×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 243

خرید گیت باشگاهی برای باشگاه بدنسازی

خرید گیت باشگاهی برای باشگاه بدنسازی خرید گیت باشگاهی برای باشگاه بدنسازی
استفاده از گیت باشگاهی در مجموعه های ورزشی به ویژه باشگاه بدنسازی به یک مورد اجباری تبدیل شده است، گیت باشگاهی برای کنترل ورود و خروج ورزشکاران طراحی شده است.
ورزشکاران برای مراجعه به سالن دستگاه هنگام نزدیک شدن به گیت کنترل تردد و قراردادن کارت عضویت خود در محل مشخص شده به سرعت شناسایی شده و با کنترل پرداخت شهریه که قبلا توسط ورزشکار پرداخت شده است درب را به روی وی باز می کند.
در صورت عدم پرداخت شهریه گیت شروع به آلارم کرده و از باز کردن درب جلوگیری می کند در این صورت فرد مورد نظر باید نسبت به پرداخت شهریه اقدام کرده سپس مجددا برای ورود به بخش دستگاه های بدنسازی مراجعه فرماید. دوام و مقاومت گیت باشگاهی  بسیار زیاد می باشد علت آن استفاده از قطعات فلزی با ضخامت بالا می باشد.

انواع گیت باشگاهی از نظر عملکرد

گیت های باشگاهی نسبت به عملکرد خود تقسیم بندی می شوند، هر نوع از گیت ها مزایای مختلفی دارند، استفاده از گیت های فلپ و اسلایدی که معمولا از صفحات شیشه ای برای مسدود کردن مسیر تردد استفاده می شود از سطح و ارتفاع زیادتری برای کنترل مسیر برخوردار هستند. در گیت های باشگاهی سه اهرمی هم به دلیل تکنولوژی متفاوت و استفاده از میله برای کنترل مسیر تردد هزینه کمتری نسبت به دیگر گیت ها دارند و به گیت باشگاهی اقتصادی نیز معروف هستند.

گیت باشگاهی سه اهرمی

این نوع گیت باشگاهی به دلیل داشتن سه اهرم که بصورت چرخشی برای مسدود کردن مسیر تردد استفاده می کنند به گیت سه اهرمی یا سه میله ای معروف هستند. گیت های کنترل تردد بصورت پیش فرض باید مسیر تردد را بسته نگه دارند. گیت های سه اهرمی از قیمت مناسبی برخوردار هستند برای همین طرفداران زیادی دارند و در باشگاه های کوچک و بزرگ نصب و مورد استفاده قرار می گیرند.

گیت باشگاهی شیشه ای

استفاده از گیت باشگاهی شیشه ای به علت استفاده از شیشه برای مسدود کردن مسیر تردد به این نام معروف هستند. در های نصب شده روی گیت بصورت اسلایدی و فلپ باز و بسته می شوند. این نوع گیت به دلیل ارتفاع شیشه ها بطور کامل مسیر ورودی را مسدود می کند ولی قیمت آن نسبت به نوع سه اهرمی کمی بالاتر است دلیل آن هم به سیستم مکانیکی و قطعات بکار رفته در آن بر می گردد، این نوع گیت اکثرا در مترو می توان مشاهده کرد.
گیت های باشگاهی شیشه ای از نوع گیت های تمام خودکار هستند یعنی باز و بسته شدن درب ها بصورت خودکار توسط گیت انجام می شود ولی در مدل سه اهرمی بعضی مدل ها خودکار و بعضی دیگر بصورت نیمه خودکار عمل کرده و فرد هنگام تردد میله ای که قفل آن باز شده را به سمت جلو فشار داده تا بتواند وارد باشگاه بدنسازی شود.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

استفاده از گیت باشگاهی به وسیله نرم افزار مخصوص آن امکان پذیر است، نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی با ویژگی های خاص خود برای مدیریت و کنترل باشگاه بدنسازی طراحی شده است. امکاناتی مثل ثبت عضو جدید، ویرایش و حذف اعضاء به همراه ثبت هزینه دریافتی از هر عضو و ده ها امکانات دیگر طراحی و تولید شده است.
با استفاده از این نرم افزار به کلیه نیاز های مدیریت اعضاء دسترسی خواهید داشت، یکی از امکانات آن وجود شیفت بندی اعضاء باشگاه می باشد تا هر فرد بتواند فقط در شیفتی که ثبت نام کرده وارد باشگاه شود.

دلیل نصب گیت باشگاهی

اگر شما مدیر باشگاه بدنسازی هستید حتما به تعداد دغدغه های خود فکر کرده اید که هر چند وقت بیشتر هم می شود، شما برای کنترل باشگاه بدنسازی و مدیریت درست و کامل آن نیاز به نیروی انسازی و یار کمکی دارید. بعضا استفاده از دستگاه هایی برای کمک به شما بهتر از نیروی انسانی می باشد، یکی از مواردی که می توان برای آن نام برد استفاده از گیت باشگاهی برای کنترل شهریه ورزشکاران و کنترل رفت و آمد افراد به داخل باشگاه شما می باشد.
گیت باشگاهی در ورودی سالن باشگاه قرار می گیرد و ورزشکاران را مجاب می کند تا کارت باشگاهی خود را برای شناسایی و کنترل پرداخت شهریه روی آن قرار دهند، گیت هوشمند باشگاهی با در یک لحظه نصبت به کنترل وضعیت شهریه اقدام کرده و در صورت عدم مشکل ورودی را به روی ورزشکار باز می کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه