خرید گیت کنترل تردد مطمئن

خرید گیت کنترل تردد مطمئن خرید گیت کنترل تردد مطمئن
گیت کنترل تردد برای کنترل عبور و مرور در ورودی سازمان ها و محل های پر تردد نصب می شود، این گیت با شناسایی افراد نسبت به شرایط مختلف عملکرد خاصی دارد.
این گیت برای داشتن نظم و امنیت در شرکت ها، سازمان ها و مکان های پر تردد بسیار کاربرد دارد و با کنترل شبانه روزی ورودی به کمک واحد حراست می آید تا از هزینه های کنترل ورود و خروج شما کم کند.

گیت کنترل تردد چیست؟

حتما قبلا دستگاه هایی مانند راه بند خودرو را مشاهده کرده اید، راه بند خودرو برای کنترل تردد خودرو نصب می شود و در صورت نیاز به بستن مسیر حرکت خودرو ها راه بند را پایین می آورند. در مکان هایی مانند پارگینگ های عمومی راه بند را برای دریافت هزینه پارکینگ نصب میکنند تا خودرویی بدون پرداخت نتواند از پارکینگ خارج شود.
گیت کنترل تردد نفر عملکرد مشابه راهبند پارکینگ دارد بجز تفاوت هایی که در ادامه خدمت شما عرض می شود، گیت کنترل تردد نفر همان طور که از نامش مشخص است برای کنترل ورود و خروج نفر بصورت پیاده مورد استفاده قرار می گیرد این گیت بطور پیشفرض مسیر تردد را مسدود میکند و در صورت صدور مجوز مسیر را فقط برای یک نفر باز می کند.

علت خرید گیت کنترل تردد

این نوع گیت برای کنترل ورود و خروج افراد یا دریافت هزینه در محل هایی که با شلوغی رفت و آمد مواجه هستیم نصب می شود. بگذارید با چند مثال برای محل های مختلف شما را از کاربرد های گیت کنترل ورود و خروج مطلع کنیم:
  • دستگاهی در یک شرکت که بصورت خودکار با شناسایی پرسنل و ثبت زمان ورود به آنها اجازه ورود می دهد.
  • دستگاهی در یک در شهر بازی که بصورت خودکار از کارت مراجعه کنندگان هزینه وسیله بازی را کسر کرده و فرد را برای استفاده از وسیله به داخل هدایت می کند.
  • دستگاهی در یک باشگاه بدنسازی که بصورت خودکار با شناسایی اثر انگشت اعضاء و کنترل پرداخت شهریه ورودی را باز کرده تا فد از امکانات باشگاه استفاده کند.
گیت کنترل تردد دستگاهی است که به کمک شما می آید تا کنترل تردد بصورت خودکار و دقیق انجام شود. استفاده از گیت کنترل تردد باعث کاهش هزینه های کنترل تردد شما می شود، این گیت ها بصورت صبح تا شب بصورت 24 ساعته به کار خود ادامه می دهند و در صورت قطع برق از باتری شارژ شده داخلی خود تغزیه می کنند.

تولید گیت کنترل تردد

شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح با نام تجاری صائلا تولید کننده گیت کنترل تردد در کشور می باشد، این شرکت در زمینه سیستم های کنترل تردد با بیش از 20 سال سابقه درخشان در حال فعالیت می باشد. صائلا با کمک و همراهی مهندسان داخلی و دانش روز دنیا و استفاده از قطعات با کیفیت که تضمین کننده درام و کارایی سیستم های اکسس کنترل صائلا می باشد توانسته در در بازار های داخلی و خارجی خود را مطرح کند. تولید گیت کنترل تردد از بخش های طراحی، آماده سازی بدنه و قطعات، پرداخت و رنگ کاری، سرهم کردن قطعات، تست و در نهایت بسته بندی تشکیل شده است.

نرم افزار کنترل تردد

هر دستگاهی برای داشتن عملکرد های مختلف و کنترل نیاز به نرم افزار اختصاصی خود دارد، شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح با طراحی نرم افزار های مختلف برای پاسخ به نیاز هم میهنان عزیز در تلاش است سیستم های کنترل تردد جامع ارائه دهد.
با نصب نرم افزار کنترل تردد در کامپیوتر و ورود اطلاعات اشخاص برای شناسایی گیت کنترل تردد میتوانید اطلاعات و زمان تردد هر شخص را بصورت جدول ماهانه مشاهده کنید، این نرم افزار برای مسدود کردن ورود افراد نیز امکاناتی دارد مثلا: در صورت نیاز به جلوگیری از ورود فردی که قبلا مجوز تردد داشت با ابطال مجوز تردد می توانید از ورود وی جلوگیری کنید، با این کار هیچ گیتی در ورودی به روی او گشوده نشده و فرد نمی تواند وارد شرکت شما شود.

خرید گیت کنترل تردد

اما برای خرید گیت باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ گیت های کنترل تردد در انواع مختلف برای مصارف مختلف تولید می شوند، گیت کنترل تردد شیشه ای و میله ای از انواع گیت هایی هستند که از روی مدل قابل شناسایی هستند.
خرید گیت های تمام قد به دلیل ارتفاع زیاد برای مجموعه های امنیتی و ورزشگاه های توصیه می شود چون در این نوع گیت عبور از بالای گیت امکان پذیر نیست. خرید گیت های میله ای هم به دلیل ارزان قیمت بودن برای محل هایی که بودجه کمتری دارند مناسب می باشد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه