×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 243

قیمت گیت کنترل تردد باشگاهی

قیمت گیت کنترل تردد باشگاهی قیمت گیت کنترل تردد باشگاهی
گیت کنترل تردد باشگاهی از تجهیزات باشگاه بدنسازی محسوب می شود این گیت برای کنترل و کسر شهریه اعضاء باشگاه بدنسازی طراحی شده است.
وجود باشگاه های ورزی در جامعه بسیار مفید است و تضمین سلامت افراد و جامعه می باشد. افراد برای علت های مختلف به باشگاه بدنسازی مراجعه می کنند ولی در نهایت همگی در جهت سلامت خود اقدام می نمایند.

باشگاه در چه محلی باید باشد؟

متراژ باشگاه بدنسازی بنا به تجهیزات و وسایل آن همراه با کمد ها و رختکن و محل بوفه باید برآورد شود، نوع چینش وسایل باشگاه باید بگونه ای باشد که افراد در صورت استفاده از تمام وسایل باشگاه با هم برخورد نداشته و از نظر امنیت جانی که بر اثر افتادن وزنه ها مشکلی برای افراد مجاور پیش نیاید.
برای جلب نظر اعضاء بهتر است متراژ وسعت باشگاه به نسبت سایر باشگاه های محدوده محل باشگاه بزرگتر باشد. بهتر است محل باشگاه در خیابان هایی که رفت و آمد در آن زیاد است انتخاب شود.
بهتر است باشگاه خود را در محلی مستقر کنید که رقیب کمتری در محدوده شما وجود داشته باشد زیرا احتمال جذب اعضاء باشگاهی که سابقه بیشتری دارد دشوار است.

گیت کنترل تردد از تجهیزات باشگاه بدنسازی

باید به نیاز مشتریان اهمیت دهید مثلا وسایلی که وجود آنها در باشگاه لازم و ضروری است را ناقص نگذارید. استفاده از دستگاه هایی با فن آوری روز دنیا در باشگاه بدنسازی برای جلب مشتریان جدید بسیار مفید و موثر می باشد. وجود گیت کنترل تردد به اندازه همه دستگاه های موجود که برای بدنسازی خریداری شده است واجب و ضروری می باشد.
گیت کنترل تردد باشگاهی با استفاده از تکنیک های مفید برای کنترل ورود و خروج افراد در باشگاه بدنسازی شما طراحی شده و شما را بصورت 24 ساعته در مدیریت باشگاه خود یاری می نماید.

دستگاه دریافت شهریه از اعضاء باشگاه بدنسازی

همانطور که می دانید برای مدیریت یک باشگاه بدنسازی نیاز به نیروی انسانی دارید و هر قدر وسعت باشگاه بدنسازی شما بیشتر باشد کنترل آن دشوار تر شده و به تعداد نیروی بیشتری نیاز دارید. هر فرد در باشگاه دارای مسئولیت مشخص بوده و کار خود را انجام می دهد برای کنترل شهریه هم نیاز به افرادی می باشد که مورد اعتماد شما باشند چرا که هزینه های باشگاه شما از محل اخذ شهریه اعضاء باشگاه کسب می گردد.
خطای انسانی و شلوغ ورود و خروج بودن باشگاه ممکن است باعث عدم پرداخت شهریه برخی از افراد شود که در باشگاه شما رفت و آمد می کنند پس بهتر است فکر کنترل ورود و خروج توسط فرد را کنار بگذارید. ما به شما استفاده از دستگاه مخصوص برای کنترل ورودی باشگاه ورزشی را پیشنهاد می کنیم نام این دستگاه گیت کنترل تردد باشگاهی می باشد. وظیفه گیت کنترل تردد دریافت شهریه از اعضاء باشگاه و کنترل حق اشتراک آنها هنگام ورود به باشگاه بدنسازی می باشد.

مراحل دریافت شهریه در باشگاه بدنسازی

مدیر باشگاه باید بر اساس قابلیت ها و امکانات باشگاه خود شهریه باشگاه خود را تعیین کند ولی در نظر داشته باشید که افزایش بیش از حد شهریه میتواند به ضرر شما تمام شود دلیل آن هم به کاهش ثبت نام های اعضاء جدید می باشد.
دریافت شهریه از اعضاء باشگاه با استفاده از گیت باشگاهی بدین صورت می باشد که فرد با مراجعه اول نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک خود اقدام می کند و مشخصات فرد توسط اپراتور در کامپیوتر وارد می شود.
فرد باید به نسبت زمان و دیگر پارامتر هایی که میخواهد اشتراک تهیه کند هزینه را به اپراتور تقدیم کند و اپراتور نیز مشخصات و زمان اشتراک را در کامپیوتر وارد کرده و کارت عضویت را که با سریال مشخص شده در نرم افزار است را به عضو جدید باشگاه تحویل دهد.

مراحل کنترل تردد توسط گیت باشگاهی

عضو جدید با در دست داشتن کارت اشتراک خود به گیت کنترل تردد باشگاهی نزدیک شده و کارت خود را در محل مشخص شده قرار می دهد تا گیت اشتراک فرد را کنترل کرده و مسیر ورودی را باز نماید.
عضو باشگاه بعد از اتمام کار خود از باشگاه با نزدیک کردن کارت عضویت به گیت باشگاهی مسیر خروج را باز کرده و می تواند به راهتی از باشگاه خارج شود، در صورتی که زمان اشتراک فرد تمام شده باشد دستگاه مسیر فرد را باز نمی کند و با صدای آلارم از ورود فرد جلوگیری می کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه