×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 243

لوازم و تجهیزات مدیریت باشگاه بدنسازی

لوازم و تجهیزات مدیریت باشگاه بدنسازی لوازم و تجهیزات مدیریت باشگاه بدنسازی
مدیریت باشگاه بدنسازی ممکن است به دلیل بزرگ بودن باشگاه یا تعداد مراجعان زیاد کار سختی باشد به همین دلیل استفاده از راهکار های مدیریت هوشمند برای باشگاه کار را برای شما آسانتر خواهد کرد.
ایتفاده از تجهیزاتی که کنترل شهریه اعضاء باشگاه را بطور خودکار انجام می دهند یکی از نیاز های مدیریت باشگاه می باشد. گیت کنترل تردد باشگاهی یا همان گیت باشگاهی با اتصال به کامپیوتر شما و دریافت مشخصات اعضاء باشگاه و تعریف شهریه پرداختی اعضاء در آن قادر است با توجه به برنامه تعریف شده برای هر فرد آنها را مدیریت کند.
بدین صورت که اعضاء با در دست داشتن کارت عضویت باشگاه بدنسازی شما قادر به ورود به باشگاه شما هستند، گیت باشگاهی با کنترل کارت و شهریه پرداختی به فرد اجازه ورود به قسمت بدنسازی باشگاه شما را می دهد.
اگر فردی بدون شارژ اقدام به ورود نماید گیت باشگاهی با ایجاد صدای هشدار و مسدود کردن مسیر ورود جلوی شخص را میگیرد تا فرد بعد از پرداخت شارژ قادر به ورود به سالن بدنسازی باشد.
ایتفاده از گیت باشگاهی بسیار ساده است و در همه باشگاه های بزرگ یافت می شود بطوری که هم اکنون از جمله تجهیزات باشگاهی بشمار می آید.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه