دستگاه کنترل هوشمند ورودی ورزشگاه

دستگاه کنترل هوشمند ورودی ورزشگاه دستگاه کنترل هوشمند ورودی ورزشگاه
حتما با دستگاه هایی که در ورودی ورزشگاه ها نصب می شود روبرو شده اید، این دستگاه ها با گیت کنترل تردد معروف هستند و کار آن کنترل ورود و خروج از ورزشگاه می باشد.
ورزشگاه ها قبلا بدون این دستگاه ها برای کنترل ورود و خروج تماشاگران از نیروهای حراست استفاده می کردند. از نقاط ضعف روش های قبلی هزینه بر بودن تعداد زیاد نیروی حراست و عدم هماهنگی های لازم بین آنها در لحظه بود، عدم کنترل یکپارچه برای ورود و خروج، مشکل در کنترل تماشاگران در ورود همزمان در پیک تردد ها و... می باشد.
استفاده از گیت کنترل تردد ورزشگاه باعث کاهش هزینه ها، افزایش امنیت و کنترل ایمن تر تماشاگران و ورود و خروج با نظم بیشتر می شود. گیت کنترل تردد صائلا علاوه بر موارد ذکر شده به صورت لحظه ای آمار تردد های تک تک گیت ها را به مدیر سیستم گزارش داده و وضعیت افراد وارد شده و خارج شده از ورزشگاه را نشان می دهد.
با این آمار و اطلاعات می توان برای انجام مراحل قبل از بازی و پس از بازی برنامه ریزی کرد و در صورت لزوم نیاز به تدابیر بهنگام به انجام رساند.
استفاده از دستگاه ذکر شده برای باشگاه بدنسازی نیز در ابعاد کوچکتر میسر است، گیت باشگاهی که کاربرد همانند گیت ورزشگاه دارد فقط با حداقل ابعاد طراحی شده تا نیاز  باشگاه های بدنسازی را رفع کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه