دستگاه کنترل ورود و خروج حراست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دستگاه کنترل ورود و خروج حراست دستگاه کنترل ورود و خروج حراست
وظیفه حراست، نگهبانی از محل مورد نظر و برقراری امنیت و آرامش می باشد. حراست به معنی پاسداری و مراقبت است.
مسئول حراست وظیفه حفاظت از سازمان و پرسنل در برابر تهدیدات را دارد. نیروز های حراست با پیشبینی، پیشگیری، اطلاع رسانی و کنترل قسمت های مورد نیاز خود، به این امر مهم دست پیدا می کنند.
مامور حراست برای کنترل ورود و خروج پرسنل و افراد دیگر نیاز به وسایل خاص خود می باشد، سیستم های حضور و غیاب در نزدیکی بخش حراست نصب میشوند تا توسط ماموران حراست کنترل شوند.
گیت کنترل تردد یکی دیگر از دستگاه های مورد نیاز برای بخش حراست یک مجموعه بزرگ می باشد، این دستگاه ها با شناسایی پرسنل و افراد از قبل تعریف شده و ثبت زمان ورود و خروج آنها در دیتابیس خود، همانند درب ورودی خودکار عمل کرده و مسیر تردد را برای هر فرد بصورت جداگانه باز و بسته می کنند.
دستگاه کنترل تردد علاوه بر مواد ذکر شده، قادر به باز کردن مسیر تردد در مواقع اضطراری می باشد، مثلا در هنگام زلزله یا آتش سوری، مامورد حراسط با فعال کردن شرایط اضطراری در دستگاه های کنترل تردد، تمام مسیر ها بدون کنترل افراد برای ورود و خروج آنها باز خواهد شد.
تمام عملکرد سیستم برای شناسایی و باز و بسته کردن مسیر تردد در دیتابیس آن ذخیره می شود تا بخش حراست در صورت نیاز به کنترل ورود و خروج افراد، به این اطلاعات دست پیدا کنند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه