کاربرد دستگاه کنترل تردد

کاربرد دستگاه کنترل تردد کاربرد دستگاه کنترل تردد
سیستم جامع کنترل تردد صائلا برای کنترل و حفاظت از مجموعه شما طراحی شه و به تولید رسیده، این سیستم از دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تشکل شده است.
گیت کنترل تردد صائلا در مدل های گوناگون برای مصارف مختلف طراحی شده، این گیت ها با امکانات ویژه و با قابلیت خاص خود برای محیط های سربسته و روباز طراحی شده اند و قابل اتصال به دستگاه های کنترل ورود خروج تشخیص چهره، اثر انگشت، کارتی و... می باشند.
وظیفه دستگاه کنترل تردد در مکان های مختلف برای مصارف مختلف بسیار متنوع می باشد، ولی همان طور که از نام آن پیداست در کل برای کنترل ورود و خروج افراد و وسایل نقلیه و باری مورد استفاده قرار می گیرد. کنترل عبور و مرور در این دستگاه ها با توجه به سیاست های محل نصب شده قابل سفارشی سازی می باشد. در این مورد بخش نرم افزار دستگاه کنترل تردد وارد عمل شده و شرط ها و سیاست های بازدارنده را در خود ذخیره کیده و برای عبور و مرور هر فرد یا ماشین، به سیاست های ثبت شده در خود مراجعه کرده و تصمیم به باز و بسته کردن ورودی مجموعه یا بخش های داخلی مجموعه می کند. بعد از انجام تصمیم خود، نسبت به ثبت آن در پایگاه داده اقدام کرده تا گزارشات تردد در دسترس مسئول سیستم باشد.
دستگاه کنترل تردد در محل هایی که نیاز به کنترل ورود و خروج احساس می شود نسب شده و به کنترل و مراقبت از ورودی محل می پردازد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه