پارکینگ هوشمند چگونه کار می کند؟

این مورد را ارزیابی کنید
(18 رای‌ها)
پارکینگ های هوشمند چگونه کار می کند؟ پارکینگ های هوشمند چگونه کار می کند؟
پارکینگ هوشمند برای مدیریت تردد خودرو ها بصورت مکانیزه و در سریع ترین زمان ممکن مورد استفاده قرار می گیرد تا مدیریت پارکینگ را آسان تر و رضایت و درآمد حاصل از آن را بیشتر سازد.
برای رسیدن به هدف ایجاد چنین پارکینگی نیاز به مواردی متعدد همچون رسد لحظه به لحظه فظا های خالی پارکینگ با سیستم هایی همچون آشکارسازها که در بالای هر جای پارک ماشین قابل نصب است مورد نیاز می باشد. اطلاعات وضعیت محل های پر و خالی بعد از جمع آوری به سرور اصلی ارسال می شود تا سیستم با اطلاعات به دست آمده نسبت به پذیرش یا عدم پذیرش خودرو از ورودی اقدام کند.
سیستم آشکارساز پارکینگ هوشمند در بالای هر جایگاه پارک خودرو نصب می شود که وظیفه کنترل وجود یا عدم وجود خودرو در جایگاه را نشان می دهد.
تابلو های راهنما وضعیت خالی جایگاه ها برای مطلع بودن از جایگاه خالی ماشین ها در پارکینگ استفاده می شود، این تابلو ها تعداد جایگاه خالی در پارکینگ در جهت های راست، چپ، مستقیم را شناسایی می کنند و معمولا در ابتدا هر تقاطع در پارکینگ نصب می شوند.
اما نرم افزاری که برای مدیریت سیستم پارکینگ خوشمند مورد نیاز است باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
این نرم افزار نقشه پارکینگ را بصورت طبقاتی نمایش میدهد که در آن جایگاه های خودرو های پر و خالی مشخص شده اند و بصورت لحظه ای با رسد از طریق آشکار ساز ها در حال بروزرسانی می باشند. این کار علاوه بر مدیریت تابلو های راهنما و کنترل تعداد جایگاه های خالی ، برای متصدیان و ماموران پارکینگ برای راهنمایی دقیق تر با شماره جایگاه خالی بسیار مفید می باشد.
نرم افزار مدیریت پارکینگ هوشمند با آمارگیری لحظه ای قادر به محاسبه پیک تردد، درامد پارکینگ، تعداد خودرو های حاظر و تردد شده در پارکینگ، محاسبه میزان هزینه هر خودرو بر حسب زمان پارک و دیگر امکانات مفید دیگر می باشد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه