کاربرد گیت کنترل تردد چیست؟

این مورد را ارزیابی کنید
(16 رای‌ها)
کاربرد گیت کنترل تردد چیست؟ کاربرد گیت کنترل تردد چیست؟
گیت کنترل تردد یک سیستم هوشمند جهت برقراری و افزایش نظم و امنیت در مکان های خاص می باشد که باید در آنها امنیت تامین گردد می باشد. سیستم کنترل رفت و آمد انواع و اقسام مختلفی از جمله دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره، دستگاه کنترل تردد کارتی و دستگاه تشخیص اثر انگشت دارد.
گیت کنترل تردد به همراه دستگاه کنترل دسترسی جهت مدیریت رفت و آمد افراد و ایجاد نظم و امنیت در محل هایی که نیاز به تفکیک افراد و جلوگیری از عبور و مرور برخی از افراد می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.
وظیفه این دستگاه، کنترل ورود و خروج افراد، بررسی حضور و غیاب پرسنل که این امر با ثبت زمان ورود و خروج و کنترل مجوز ورود یا خروج افراد قابل اجرا می باشد.
کاربرد این گیت ها در ورودی دانشگاه و آزمایشگاه، محل های خاص شرکت ها و ارگان های نظامی، اتاق مدیران شرکت ها، شهر بازی ها، مترو، فرودگاه، قطار، مراکز تفریحی و گردشگری و موارد مشابه آن می باشد.
با نصب سیستم حضور و غیاب روی گیت کنترل تردد می توان به بررسی کامل ورود و خروج پرسنل پرداخت و با ایجاد نظم در سازمان و صرفه جویی در هزینه گام بزرگی برداشت. بخش مربوط به حسابداری میتواند با توجه به آمار های اعلام شده توسط سیستم، نسبت به محاسبه حقوق و مزایای تک تک کارکنان اقدام نماید.
گیت های کنترل تردد با دقت بالای خود و کار بدون وقفه خود بصورت شبانه روزی با باتری و برق، از عملکرد مطلوبی برخوردار هستند، این گیت ها با پیش بینی های لازم که قادر به شناسایی انواع حرکات و تردد های برنامه ریزی شده می باشد، قادر به شناسایی تردد های مشکوک افراد بوده تا هنگام گزارش گیری به مدیری سیستم اعلام نماید.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه