چرا گیت کنترل تردد بخریم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)
چرا گیت کنترل تردد بخریم؟ چرا گیت کنترل تردد بخریم؟
این گیت ها جهت کنترل تردد نفر مورد استفاده قرار می گیرند یعنی با توجه به نوع ترددی که در این گیت تعریف شده مخصوص افراد بدون وسیله نقلیه و بار می باشد.
برای این گیت ها در هر لحظه تنها یک نفر اجازه ورود یا خروج را داردگیت های کنترل تردد قابلیت اتسال به انواع سیستم های کنترل دسترسی را دارند. قابلیت استفاده از این دستگاه های کنترل دسترسی به شما این اجازه را میدهد که مثلا به عنوان چک کردن بلیت یا حضور و غیاب مورد استفاده قرار گیرد.
برای عبور افراد با ویلچر یا بار تغییراتی در این دستگاه ها اعمال می شودتا این محدودیت باعث جلوگیری از ورود چنین افرادی نشود. از این رو عرض راهرو ورودی بیشتر شده و در سیستم بجای میله از شیشه برای باز و بسته کردن مسیر استفاده می شود.
گیت های کنترل تردد بسیار پر کاربرد هستند که از مهم ترین مدل هایی
آن می توانید به گیت مترویی که در ورودی مترو مورد استفاده قرار میگیرند اشاره کرد. گیت های مترویی به دلیل سرعت زیاد خود هنگام باز و بسته شدن، به گیت های سریع نیز معروف هستند.
مهم ترین دلیل استفاده از این گیت ها در مترو هم سرعت پاسخ دهی بالای آنها می باشد که با توجه به تردد زیاد مسافران به مترو جوابگوی نیاز باشند. این گیت ها توانایی انجام وظیفه در مکان های پر تردد را دارا هستند. به همین دلیل از آنها در مترو استفاده می شود.
اما چرا گیت کنترل تردد بخریم؟ داشتن یک شرکت ایده آل برای مدیران یک آرزوی دست نیافتنی نیست، با گیت های کنترل تردد میتوان حضور و غیاب پرسنل را بدون کنترل نگهبانی ثبت کرد و به طور خودکار به ورود و خروج پرسنل نظارت کامل داشت.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه