عوامل امنیت گیت کنترل تردد

این مورد را ارزیابی کنید
(18 رای‌ها)
عوامل امنیت گیت کنترل تردد عوامل امنیت گیت کنترل تردد
سیستم های حفاظتی و امنیتی با نقش مهمی که دارند باید دارای امنیت بالایی باشند، گیت های کنترل تردد نیز در این مقوله بسیار پیشرفت کرده اند.
سیستم تشخیص و شناسایی افراد برای دادن اجازه ورود و خروج از سنسورهای مختلف تشخیص اثر انگشت تا تشخیص چهره بهره می برند. سنسور های نصب شده در طول مسیر حرکت (راهرو) با تشخیص موقعیت هر فرد و انتقال اطلاعات به سیستم، گیت کنترل تردد به نسبت موقعیت و شناسایی فرد، دستور باز شدن درب فرود را صادر می کند.
در صورت ایستادن فرد مابین درب، سنسور های نصب شده به سیستم اطلاع از موقعیت فرد را صادر میکنند و گیت بدون بستن درب، شروع به هشدار به فرد مورد نظر کرده و بعد از حرکت فرد، درب را می بندد.
گیت کنترل تردد تمام مراحل شناسایی و کنترل عبور و مرور را در چند لحظه باید مدیریت و کنترل نمایند تا از ایجاد صف و بروز مشکلات جلوگیری شود.
داشتن گیت کنترل تردد ایمن علاوه بر تمام موارد ذکر شده، به پشتیبانی شرکت سازنده و پیش بینی سناریو های حرکت غیر عادی افراد هنگام عبور از گیت کنترل تردد بستگی دارد، بطوری که مثلا اگر فردی شناسایی شد ولی از گیت عبور نکند باید توسط سیستم به عنوان عدم تردد ثبت و گزارش به مسئول مربوطه ارسال شود.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه