گیت کنترل تردد در حضور و غیاب

این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)
گیت کنترل تردد در حضور و غیاب گیت کنترل تردد در حضور و غیاب
مدیران برای حضور و غیاب پرسنل از روش های مختلفی در شرکت ها و کارخانجات استفاده می کنند که به دو دسته سنتی و مدرن تقسیم می شوند.
حتما با دستگاه های حضور و غیاب اثرانگشت، تشخیص چهره و کارتی روبرو شده اید. این دستگاه ها برای افزایش امنیت ورود و خروج و کاهش تقلب در آنها ساخته شده اند. این دستگاه ها به نسبت نوع اسکن و جستجو در پایگاه داده خود از سرعت شناسایی مختلفی بهره می برند، برای مثال سرعت اسکت کارت بیشتر از سرعت تشخیص اثر انگشت است و سرعت تشخیص اثر انگشت بیشتر از سرعت تشخیص چهره می باشد. باید توجه کنید نوع اسکن و نمونه برداری و الگوریتم جستجو از پایگاه داده روز به روز در حال تغییر می باشد، بنابر این در آینده این وقفه زمانی در آینده ممکن است بسیار ناچیز و آنی باشد.
گیت کنترل تردد به همراه دستگاه حضور و غیاب توانایی بالایی در شناسایی افراد و جلوگیری فیزیکی از ورود افراد فاقد مجوز ورود دارد که بصورت 24 ساعته مشغول کار بوده و از حضور نیروی انسانی اضافی و هزینه های زیاد آن جلوگیری می کند.گیت تردد هوشمند با شناسایی این سناریو ها و تشخیص افراد، توان این را دارد که بصورت هوشمند حتی از خود نگهداری کرده و در صورت مواجه شدن با موارد خاص با اطلاع رسانی به حراست مجموعه، از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه