گیت کنترل تردد خودکار

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
گیت کنترل تردد خودکار گیت کنترل تردد خودکار
بسیاری از ادارات برای کنترل تردد کارمندان و ارباب رجوع، هزینه های کلانی صرف می کنند، این کنترل بعضا از درب ورودی اصلی مجموعه و یا ورودی بخش های آن می باشد.
استفاده از سیستم اثر انگشت یا تشخیص چهره یکی از راه حل هایی است که می توان ورود و خروج پرسنل را کنترل و مدیریت کرد. با این روش ها هرکدام از پرسنل اثرانگشت یا چهره خود را به دستگاه معرفی می کنند تا در تردد های بعدی عملیات شناسایی آنها انجام شده و ورود یا خروج آنها ثبت شود.
گیت کنترل تردد بطور خودکار با سیستم شناسایی اثر انگشت یا تشخیص چهره که غیر قابل استفاده توسط شخص دیگر می باشد، افراد را ملزم به حضور فیزیکی در محل می کند، این عمل که از الگوریتم های مختلفی بهره میبرد، افراد را از دور زدن محدودیت ها جلوگیری می کند.
یکی از بهترین ویژگی های گیت کنترل تردد خوکار استفاده از تشخیص نوع تردد با استفاده از سناریو های حرکتی موجود می باشد، بطوری که برای مثال فردی اثر انگشت خود را برای ورود ثبت کند ولی از گیت کنترل تردد عبور موفق انجام ندهد در سیستم بصورت تردد ناموفق ثبت شده و مدیر سیستم را از وضعیت تردد ها ناموفق باخبر می سازد. یا گیت نفر رو نیز گفته می شود که از موارد استفاده از آن در قسمت ورودی دانشگاه ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها، شرکت ها، ورزشگاه ها می باشد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه