انواع گیت تردد ورودی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
انواع گیت تردد ورودی انواع گیت تردد ورودی
در ابتدا برای معرفی گیت تردد ورودی می توان گفت که دستگاهی که ورود و خروج ها را کنترل می کند، به دلیل آن که این گیت ها در قسمت ورودی ساختمان نصب می شوند به گیت ورودی هم معروف هستند.
گیت ورودی یا گیت کنترل تردد با برنامه ریزی قبلی توانایی شناسایی اشخاص را دارد، طراحی این گیت ها برای استفاده های مختلف دستخوش تغییراتی شده است که در زیر به آنها اشاره می کنیم.
1- گیت تردد میله ای
از آن جا که این گیت ها حالت  بازدارنده 3 میله هستند، لذا  فقط در صورت فشار پای عابر به شاخه بالایی، امکان عبور افراد صادر می شود. همچنین زمانی که  میله بالایی در این گیت پایین می آید، میله بعدی به سمت بالا حرکت می کند تا از ورود فرد بعدی جلوگیری کند.
2- گیت تردد شیشه ای
جنس پایه ها در این مدل از گیت ورودی از مواد سخت از جنس فلز ساخته می شود. چرا که در جای خود ثابت بماند و همچنین جنس دربهای آن از شیشه می باشد. دربهای این گیت به صورت خطی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.
3- گیت تردد گردان
این نوع از گیت ورودی به دلیل نوع ساخت و زیبایی ظاهری که دارند بسیار مورد توجه افراد قرار میگیرد. در ساخت این مدل از گیت ها فلز و شیشه استفاده می شود.این گیت دارای یک استوانه بوده که در مرکز آن تعبیه شده و باله های شیشه ای یا فلزی به تعداد 3 یا 4 عدد که به استوانه مرکزی متصل است.
از موارد استفاده شده برای کنترل تردد می توان به حضور و غیاب پرسنل یک کارخانه اشاره کرد که بعد از ثبت زمان ورود و خروج از دستگاه حضور و غیاب پیامی مبنی صدور مجوز باز کردن مسیر تردد فرد مورد نظر برای گیت صادر شده و قفل گیت آزاد شده تا شخص توانایی ورود یا خروج از مجموعه را داشته باشد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ .

عضویت در خبرنامه