شناخت و بررسی کنترل ورود و خروج

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
شناخت و بررسی کنترل ورود و خروج شناخت و بررسی کنترل ورود و خروج
امروزه برقراری امنیت به عنوان یکی از اصلی‌ترین اهداف بشر در جامعه شناخته می‌شود. با رعایت و کنترل این موضوع بسیاری از مشکلاتی که در جوامع دامن گیر بشر می‌باشد بهبود یافته و شرایط مساعد می‌شود.
برای روشن‌تر شدن این موضوع با ذکر چند مثال این بحث را ادامه می‌دهیم. فرض کنید یک سازمان دولتی در یک ساختمان مستقر باشد و افراد بدون هیچ مشکلی بتوانند به آن مکان رفت و آمد کنند.
به نظر شما امنیت این سازمان با توجه به این شرایط ورود و خروج برقرار خواهد بود؟ مسلما جواب منفی است چرا که در صورت عدم کنترل ورود و خروج اتفاقات ناگواری ممکن است به وجود آید.
حتما شما در هنگام ورود به یک اداره دولتی با گیت کنترل تردد برخورد کرده‌اید، به نظر شما چرا از گیت ورودی در ابتدای این اداره دولتی استفاده‌شده است. در واقع اهداف مختلفی در هنگام نصب گیت در نظر می‌باشد اما استفاده از گیت به عنوان اصلی‌ترین مزایای ورود و خروج شناخته می‌شود. همچنین از دیگر مزایای استفاده از گیت ورود یا درواقع از مزایای کنترل ورود و خروج می‌توان به بحث امنیتی آن اشاره کرد.
درواقع با بهره‌گیری از کنترل ورود و خروج افراد می‌توانیم از ورود افراد غیرمجاز به هر مکان جلوگیری کنیم همچنین این روش به‌عنوان کاربردی‌ترین راه در شمارش افراد ورودی و خروجی به هر مکان استفاده می‌شود.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه