دستگاه کنترل تردد هوشمند یا نگهبان

این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)
دستگاه کنترل تردد هوشمند یا نگهبان دستگاه کنترل تردد هوشمند یا نگهبان
دستگاه کنترل تردد یکی از دستگاه‌های زیرمجموعه دستگاه ها اکسس کنترل می باشد. اکسس کنترل به دستگاه‌هایی می‌گویند که به بررسی مجوز افراد برای دسترسی به امکانات خاص یا عمومی می‌پردازد.
این دستگاه ها در مکان های متفاوتی استفاده می‌شوند. دستگاه مورد نظر ما بخشی از دستگاه های اکسس کنترل است که درباره اجازه ورود افراد فعالیت می‌کند. گستردگی استفاده از دستگاه‌های کنترل تردد بسیار زیاد است.
چرا از دستگاه کنترل تردد استفاده می کنیم؟
تاکنون از سازمان شما یک دزدی شبانه اتفاق افتاده است؟ تاکنون شده دوست نداشته باشید کسی وارد مکان موردنظر شما بشود اما او وارد شده است؟ تاکنون شده نیاز داشته باشید بدانید چند نفر در حال حاضر در مجموعه شما حضور دارند؟ تاکنون شده میزان بلیت های فروخته‌شده را بخواهید حساب کنید؟ تاکنون شده نیاز داشته باشید ساعت کاری کارمندانتان را بدانید؟ در همه این موارد دو راه وجود دارد.
1 - استفاده از نیروی انسانی که مستلزم هزینه زیاد و استفاده از تعداد زیادی افراد برای چند شیفتی کردن نگهبانی استفاده شود و احتمالا وجود خطای انسانی است.
2 – استفاده از دستگاه کنترل تردد هوشمند که بصورت شبانه روزی و با برق و  باتری داخلی بصورت کم مصرف با قابلیت اعتماد بالا مشغول انجام وظایف خود می باشد.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه