ویژگی‌های گیت کنترل تردد پروانه‌ای

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
ویژگی‌های گیت کنترل تردد پروانه‌ای ویژگی‌های گیت کنترل تردد پروانه‌ای
گیت های کنترل تردد پروانه ای دارای بدنه مقاومی هستند، بدنه این گیت‌ها از استیل با گرید 304 ساخته شده است. استیل مورداستفاده در بدنه دارای ضخامت بالا است که همین باعث شده مقاومت و استحکام این گیت‌ کنترل تردد مثال‌زدنی باشد.
باله‌های این نوع دروازه در دو نوع عرضه می‌شود. همین دست مشتری را برای انتخاب باز می‌گذارد. باله از نوع شیشه سکوریت و یاپلکسی ضد رطوبت می‌تواند باشد. در هر دو این مدل‌ها می‌توان امنیت نسبتاً خوبی را پیدا کرد.
سرعت‌بالا به دلیل داشتن موتورهای پر قدرت و سریع می‌تواند یکی از دلایلی باشد که این مدل گیت‌های کنترل تردد صائلا را خریداری می‌کنید.
توانایی سازگاری با انواع اکسس کنترل‌ها مثل کنترل چهره و اثرانگشت یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای است. این مورد می‌تواند از نگرانی‌های مدیران برای کنترل کارمندان بکاهد.
این گیت‌ها دارای قابلیت‌های Anti-pinch و Anti-collision هستند، امکان تردد همزمان می‌تواند در افزایش سرعت ورود و خروج کارکنان و مشتریان شما بسیار مفید فایده باشد. این گیت‌ها  امکان کاربری به شکل یک طرفه و دو طرفه را برایتان به ارمغان می‌آورند. انتخاب محیط برای نصب بسیار خوب است. شما می‌توانید از گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای در محیط های باز و بسته استفاده کنید.
گیت های کنترل تردد پروانه ای که شرکت ما به شما عرضه می‌کنند دارای سیستم‌های آژیر هشدار و تشخیص نقش کاربر نیز هستند. امکان نصب ریدر اکسس یکی از فایده‌های این گیت‌ها است که بسیاری ازگیت‌های شرکت‌های دیگر آن را ندارند.
قابلیت ارتباط با سیستم آتش نشانی باعث می‌شود افرادی که در داخل مجتمع هستند در صورت آتش سوزی به‌سرعت خارج‌شده و تلفات احتمالی کاهش پیدا کند. گیت کنترل تردد می‌تواند با توجه به شرایط و نظرات مدیریت شخصی‌سازی شود. به این معنی که ارتفاع و عرض آن قابل تنظیم می‌باشد.
دارای سنسور ایمنی برای برخورد افراد با باله‌ها یا بدنه گیت می‌باشد. این مورد باعث می‌شود در صورت بروز هرگونه اشکال در مدیریت امنیت، آسیب به افراد در برخورد با گیت کاهش پیدا کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه