گیت کنترل تردد راهکار جدید کنترل کارخانجات

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
گیت کنترل تردد بهترین راهکار کنترل کارخانجات گیت کنترل تردد بهترین راهکار کنترل کارخانجات
کنترل تردد مراکز بزرگ کار بسیار سخت و پر هزینه ای است. این کار برای بسیاری از مدیران به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده که بسیاری از آنها با داشتن نگهبان به این نیاز پاسخ می‌دهند.
اما چیزی که آنها نمی‌دانند این است که بسیاری از نگهبان‌ها توانایی انجام وظایفشان را به خوبی ندارند. البته در بسیاری از مراکز بزرگ بهتر است از نگهبان حضور داشته باشد تا دستگاه‌ها را چک کند یا به آنها رسیدگی کند. تکنولوژی امروز توانسته است این کار را نیز انجام دهد.
کنترل تردد با استفاده از وسایل مختلفی می تواند انجام می‌شود. یکی از آنها که در مقدمه هم به آن اشاره داشتیم نگهبان است. دیگر لوازم کنترل تردد می توان به دوربین های مداربسته اشاره کرد و امن ترین و بهترین روش استفاده از گیت کنترل تردد می باشد.
استفاده از دوربین مداربسته معایب و مزایای مخصوص به خود را دارد. اگر بخواهیم از مزایای استفاده از این دوربین‌ها صحبت کنیم باید به ثبت تمام جزئیات در لحظه اشاره کرد. فکر کنید شما صاحب یک فروشگاه هستید.
فروشگاه شما به دوربین مداربسته مجهز است، در این حالت دزدی می‌خواهد به فروشگاه شما وارد شود. دوربین چهره، فاکتور، قد و بسیاری دیگر از مشخصات او را ثبت می‌کند.
دستگاه های کنترل تردد کنونی علاوه بر شناسایی افراد قادر به ثبت تصویر آنها در هنگام ورود و خروج می باشند.تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه