یکشنبه, 19 آذر 1396 ساعت 13:47

ماژول محرکه گیت کنترل تردد اسلایدی S300 و S301

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح (صائلا) تمامی لوازم و تجهیزات جانبی مرتبط با گیت کنترل تردد تولیدی خود را در کارخانه توسط نیروهای متخصص و حرفه ای تولید می نماید.

انواع گیت کنترل تردد شامل گیت کنترل تردد حراستی، گیت کنترل تردد نفر ، گیت ورود و خروج ، گیت اهرمی یا گیت سه شاخه ، گیت متروئی ، گیت فلپ و هر نوع گیتی متناسب با نیاز مشتری در شرکت صائلا موجود می باشد. تمامی تجهیزات جانبی گیت کنترل تردد، ساخت صائلا است و در هر زمان به راحتی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. گیت های کنترل تردد صائلا با کیفیت و مستحکم و طبق استانداردهای بین المللی ساخته شده است.

از تجهیزات جانبی گیت کنترل تردد می توان به ماژول محرکه گیت کنترل تردد اشاره نمود. ماژول محرکه متناسب با نوع گیت طراحی و ساخته شده است. گیت کنترل تردد اسلایدی که در دو مدل S300 و S301 به بازار عرضه می شود. گیت کنترل تردد S300 که به گیت کنترل تردد کوتاه یا گیت کنترل تردد شیشه ای معروف است. گیت کنترل تردد S301 که به گیت کنترل تردد متروئی معروف است. تصاویری از مراحل تولید ماژول محرکه این دو نوع گیت اسلایدی در خط تولید صائلا را در ادامه قابل مشاهده است.گالری تصاویر ماژول محرکه گیت کنترل تردد


نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه