گیت کنترل تردد مخصوص کنترل ورودی شهربازی

این مورد را ارزیابی کنید
(23 رای‌ها)
مدیریت یک شهربازی به خوبی میداند علاوه بر ایجاد نظم و آرامش باید هماهنگی بین پرسنل خود را ایجاد کند و کنترل هزینه های استفاده از وسایل بازی را داشته باشد.
هزینه های شهر بازی با فروش بلیط ورودی شهربازی و بلیط های وسایل بازی از طریق گیشه های موجود در نقاط مختلف شهر بازی تامین می شود، قبلا این عمل بصورت دستی و با بلیط کاغذ انجام می شد.
در روش جدید که با گیت کنترل تردد صورت می گیرد کنترل بلیط شهربازی که بصورت مکانیزه انجام می شود کلیه گیشه ها به سرور مرکزی شهر بازی وصل شده و بجای فروش بلیط کاغذی از کارت هوشمند شهربازی استفاده می کنند.
در این روش هر فرد با خرید یک کارت با شارژ دلخواه خود قادر به ورود به شهربازی و کسر مبلغ ورودی از کارت می باشد و برای استفاده از وسایل بازی با استفاده از همان کارت و کسر مبلغ اختصاص یافته برای هر وسیله قادر به استفاده می باشد.
افراد در صورت کمبود شارژ می توانند به گیشه ها مراجعه کرده و نسبت به افزایش شارژ خود اقدام کنند و در صورت خروج از شهر بازی و باقی ماندن شارژ کارت خود با تحویل آن به گیشه مبلغ مانده را بصورت نقدی دریافت نمایند.
با راهکار فوق مدیریت شهربازی قادر به مشاهده آمار ورود افراد و استفاده از هر وسیله از شهربازی بوده و از مبالغ پرداخت شده و میزان کارایی بخش های مختلف بصورت آنلاین اطلاع پیدا کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه