دستگاه حضور و غیاب کارخانجات بزرگ

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
شاید برای برخی این سوال پیش بیاید که چرا مدیران کارخانجات دستگاه های حضور و غیاب نیاز دارند؟
برخی از موارد که باعث ترغیب مدیران برای استفاده از دستگاه های حضور و غیاب در کارخانجات می شود عبارتند از ایجاد نظم در ورود و خروج کارمندان، کاهش هزینه های حقوق اضافی که از عدم کنترل ورود و خروج رخ می دهد.
دستگاه حضور و غیاب تفاوت چشمگیری از روش های سنتی حضور و غیاب دارد، بطوری که هزینه های استفاده از نیروی انسانی را برای حضور غیاب کاهش داده و از خطا های انسانی در این امر جلوگیری می کند.
گزارش لحظه ای از حضور و غایب پرسنل برای مدیران از راه دور یکی دیگر از مواردی می باشد که در سیستم های جدید وجود دارد و مدیران توانایی گزارش گیری چند ماهه یک یا چند پرسنل بطور همزمان را دارند.
گیت کنترل تردد با اتصال به دستگاه حضور و غیاب توانایی جلوگیری از ورود و خروج های غیر مجاز را داشته و با ایجاد امنیت بیشتر به حراست کارخانجات کمک می کند.
در صورت نداشتن دستگاه حضور و غیاب، ورود و خروج پرسنل به درستی انجام نمیشد و درصد خطا در ثبت ورود و تعجیل در خروج پرسنل هزینه را به کارخانه تحمیل می کرد.
در این دستگاه حالت های مختلفی برای ثبت انواع مرخصی ها تعریف شده است تا کلیه کارهای کارگزینی و پرداخت حقوق را با آن انجام شود.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه