images/saela_factory.jpg

گیت ضد عفونی

گیت ضد عفونی دست جدید صائلا بدون تماس دست و بصورت پاشش از دور عمل کرده و علاوه بر جلوگیری از آلودگی، باعث ضد عفونی دست ها بدون تماس می شود.


سیستم ضد عفونی اتوماتیک دست

مشاوره با کارشناسان فروش گیت کنترل تردد

کارشناسان فروش صائلا الکترونیک بصورت ۲۴ ساعته آماده مشاوره و پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند.

تماس با دفتر مرکزی ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰
گیت کنترل تردد سه میله ای

گیت های سه میله ای


گیت کنترل تردد سه میله ای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هوشمند مناسب محل های ...
گیت کنترل تردد سه میله ای
گیت کنترل تردد شیشه ای فلپ

گیت های فلپ


دستگاه کنترل تردد فلپ قابل استفاده برای راهرو های با عرض زیاد که با نام گیت VIP ...
گیت کنترل تردد فلپ باله ای
گیت کنترل تردد شیشه ای اسلایدی

گیت های اسلایدی


گیت کنترل تردد شیشه ای اسلایدی یکی از امن ترین و پرکاربردترین گیت های ورود و خروج ...
گیت کنترل تردد شیشه ای
گیت کنترل تردد تمام قد

گیت های تمام قد


گیت کنترل ترددی تمام قد به دلیل امنیت بالا و تحمل شرایط سخت محیطی از توانایی ...
گیت کنترل تردد تمام قد

انواع گیت کنترل تردد

شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح (صائلا) بزرگترین تولید کننده گیت کنترل تردد و سیستم اکسس کنترل در خاورمیانه است.
تولید انبوه انواع گیت های کنترل تردد اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با تکنیک های روز دنیا و کیفیت بالا با قابلیت اتصال به سیستم های کنترل افراد مانند دستگاه های حضور و غیابرضایتمندی مشتریان

کیفیت محصول ۹۸.۴%
پشتیبانی فنی ۹۷.۲%
خدمات پس از فروش ۹۲.۹%

پیشرفت پروژه های اخیر

سازمان آب و برق استان خوزستان ۱۰۰%
مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی دزفول ۱۰۰%
دانشگاه رازی کرمانشاه ۱۰۰%

صائلا از نگاه آمار و ارقام

۷,۴۲۰ تعداد سیستم های اکسس کنترل
۸۴۵ تعداد گیت های فعال
۶,۹۸۴,۱۵۲ میانگین سالانه تردد در هر روز
۱۹ تجربه کاری
گیت کنترل تردد

کاربر پسند و مطمئن

گیت کنترل تردد کاربر پسند
کاربر پسند و مطمئن
کاربر پسند بودن (Userfriendly) کلیه محصولات تولیدی صائلا الکترونیک تنها یکی از مزایای آنها محسوب می گردد ...
بیشتر بدانید

نصب و راه اندازی آسان

نصب و راه اندازی آسان
نصب آسان و سادگی استفاده از محصولات با تکنولوژی خاص و پیشرفته می تواند مهمترین دلیل انتخاب یک محصول از طرف مشتریان باشد.

پشتیبانی و خدمات

پشتیبانی و خدمات
۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم می نماید و این ...
گیت کنترل تردد چیست ؟
مزایای گیت کنترل تردد
گیت های سه میله ای
گیت های اسلایدی
گیت های کم حجم
گیت های کنترل تردد
پرسش و پاسخ

گیت کنترل تردد

کنترل تردد را می توان از مهمترین دغدغه های مدیران و صاحبان صنایع و مشاغل عنوان کرد، مدیریت ورود و خروج پرسنل در ادارات و شرکت ها، کنترل ورود گردشگران در حوزه ها و مکان های گردشگری، مدیریت بلیط و تردد افراد در ایستگاه های مترو و اتوبوس، کنترل تردد هوشمند در فرودگاه ها و غیره را می توان چند نمونه از این دغدغه ها نام برد.
در همین راستا و در جهت هوشمند سازی، نظارت و کنترل هوشمند تردد ها، استفاده از گیت های کنترل تردد می تواند یکی از قویترین روش ها باشد، به طوریکه اکثر جوامع پیشرفته غربی بر این موضوع واقف شده و دستگاه کنترل تردد را بهترین راهکار تشخیص و از آن برای کنترل ورود و خروج استفاده نموده اند که از صرفه جویی در زمان و افزایش بهره وری نیروی انسانی و کاهش هزینه کنترل ورودی را در بر دارد.

به طور کلی گیت کنترل تردد هوشمند را می توان از لحاظ عملکرد به دو دسته اصلی تقسیم کرد:
۱-گیت های کنترل تردد سه میله ای (Tripod Turnstile Gate)
۲-گیت های کنترل تردد شیشه ای (Glass Line Speed Gate)
که هر کدام دارای انواع مختلف و مکانیزم تردد مختلف می باشند. برای مثال می توان گیت های کنترل تردد شیشه ای نصب شده در ایستگاه های مترو را معروف ترین و بارزترین این گیت ها از نظر عملکرد نام برد که به همراه یک سیستم اکسس کنترل به صورت اتوماتیک کار بررسی بلیط و اجازه تردد افراد را به صورت کاملا هوشمند انجام می دهد. در ادامه می توان از گیت کنترل تردد ارزان نصب شده در ورودی استخرها، باشگاه های ورزشی و نیز ایستگاه های اتوبوس به عنوان نمونه های کاربردی برای گیت های سه میله ای نام برد.

مدیران شرکت های بزرگ و مکان های حساس امنیتی نیز با نصب این نوع از دستگاه تردد و اتصال آن به یک سیستم اکسس کنترل جامع می توانند به صورت جامع ورود و خروج پرسنل، مهمانان، ارباب رجوع ها و غیره را کنترل نموده و سطح امنیتی، انظباط کاری و نیز تمرکز بهینه بر تردد های صورت گرفته را بهبود بخشند.

مزایای گیت کنترل تردد

شرکت دانش بنیان آرین طراح (صائلا) بزرگترین تولید کننده انواع گیت کنترل تردد در ایران بوده و مجموعه بزرگ گیت های کنترل تردد صائلا را بصورت کاملا بومی در داخل کشور طراحی و تولید می کند.
مزایای گیت های کنترل تردد صائلا عبارتند از:

 • کنترل از راه دور تمامی ورود و خروج ها
 • بهبود در نظارت، بازرسی و نگهبانی
 • ثبت زمان ورود و خروج پرسنل و ارباب رجوع
 • برقراری امنیت در ورودی اماکن دولتی و بخش خصوصی با جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز
 • کنترل تردد مهمان و ارباب الرجوع
 • نظارت جامع و سهولت در مدیریت تردد پرسنل و مهمان ها
 • سهولت در مانیتورینگ ترددها
 • امکان ثبت و ذخیره تردد ها و استفاده آنها در زمان های بروز مشکل
 • گزارش گیری از ترددها و بررسی ساعات تردد
 • امکان ثبت تردد دانش آموزان در مدارس
 • امکان ثبت تردد دانشجویان و جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به دانشگاه
 • تسریع در کنترل تردد اماکن پرجمعیت از جمله ایستگاه های اتوبوس، مترو و پارک ها

گیت کنترل تردد نفر سه میله ای

یکی از تجهیزات امنیتی ساختمان ها استفاده از انواع گيت كنترل تردد نفر رو در ورودی مجموعه می باشد و برای کنترل کارمندان، ارباب رجوع و سایرین به کار می رود. گیت ورودی سه میله ای نوعی از سیستم های کنترل دسترسی است که در ورودی ساختمان ها نصب می گردد و به منظور امنیت بیشتر کارت ریدر و قفل الکترونیکی به آن اضافه شده است و کارت ریدرها و قفل های الکترونیکی نیاز به تأیید اعتبار برای صدور مجوز ورود دارند. در دستگاه کنترل ورودی سه میله ای می توان چگونگی باز شدن میله و تعداد عابرین از آن را (در زمان باز بودن میله) تعریف نمود.

در درب های معمولی یا درب های اتوماتیک نمی توان مسیر ورود یا خروج را به درستی کنترل کرد، برای مثال اگر در یک مکان، یک درب معمولی برای خروج نصب شده باشد؛ نمی توان از ورود افراد غیرمجاز به ساختمان از طریق درب خروج خودداری نمود. برخلاف درب ها، در این گیت ها هم ورود و هم خروج افراد توسط تأیید اعتبار و کنترل مسیر تردد، برنامه ریزی شده و برخی از قابلیت های تشخیص هویت به آن اضافه شده است.

گیت های سه اهرمی به آسانی با سیستم اکسس کنترل ساختمان و سایر تجهیزات امنیتی همچون دوربین ها یکپارچه و سازگار می باشد تا از ورود افراد غیر مجاز اطمینان حاصل شود. برای ورود از گیت ورودی شخص باید ابتدا تأیید اعتبار شود سپس دستگاه کنترل دسترسی به گیت سه میله ای برای باز کردن میله ها سیگنالی می فرستد؛ پس از عبور شخص از گیت بلافاصله به سیستم اکسس کنترل اطلاعات عبور انجام شده، ارسال می گردد؛ اطلاعاتی از قبیل تشخیص هویت، زمان و موقعیت شخص در ورود یا خروج از گیت است. مدیر کنترل گیت می تواند این اطلاعات را مشاهده نماید. گیت های کنترل تردد سه میله ای از طریق remote (اتصال از راه دور) قابل کنترل هستند.

اگر فرد غیرمجازی بخواهد از گیت سه میله ای عبور کند، سیستم کنترل دسترسی به گيت تردد برای لغور درخواست عبور از طریق LED قرمز رنگ و یک بوق هشدار سیگنالی می فرستد. می توان به طور همزمان با نصب دوربین هاو قفل کردن درب های ورودی ساختمان مانع از ورود افراد غیرمجاز به ساختمان شد. گیت های کنترل ورود و خروج کار کنترل تردد را برای نگهبانان و کارمندان امنیتی ساختمان هموار ساخته است.

مکانیزم استفاده شده در گیت کنترل تردد ارزان بودن این دستگاه ها باعث شده قیمت گیت کنترل تردد کم شده تا مجموعه های بزگ بیشتر مشتاق استفاده از این گیت ها باشند. این گیت ها برای حالت عبور یکطرفه یا دو طرفه پیکربندی می شوند، حالت عبور یکطرفه شامل عبور بدون تأیید هویت (عبور آزاد) و عبور با تأیید هویت است. می توان برنامه زمانی ورود و خروج مشخصی برای ورود و خروج افراد از گیت تعریف نمود. برای مثال پرسنل در ساعت 7 صبح اجازه ورود و در ساعت 2 بعد از ظهر اجازه خروج از گیت برنامه ریزی شود.

گیت کنترل تردد اسلایدی

صائلا با تولید گیت کنترل تردد شیشه ای اسلایدی در دو مدل S300 و S301 پاسخگوی نیاز مجموعه های بزرگ و کوچک بوده است، این نوع گیت ها به دلیل داشتن درب شیشه ای که به صورت اسلاید باز و بسته می شود؛ گیت اسلایدی نامگذاری شده است. گیت اسلایدی S300 که به گیت شیشه ای کوتاه نیز معروف است و بدنه آن به ارتفاع ۹۶۰ میلیمتر، طول ۹۰۰ میلیمتر و عرض ۵۵۰ میلیمتر است. این نوع از دستگاه کنترل تردد جزو پرفروشترین گیت های شیشه ای صائلا می باشدکه می توان در همه مجموعه های کوچک و بزرگ استفاده کرد.

مدل دیگر گیت شیشه ای S301 است که به گیت مترویی نیز معروف است. گیت های S301 دارای بدنه ای با ارتفاع ۱۰۱۱ میلیمتر، طول ۱۵۰۰ میلیمتر و عرض ۶۰۰ میلیمتر است. دستگاه ورودی مترویی علاوه بر اماکن عمومی پر تردد از جمله ورودی ایستگاه مترو در اکثر ادارات و سازمان های دولتی و بخش خصوصی برای کنترل تردد ارباب رجوع و به عنوان سیستم حضور و غیاب کارمندان به کار می رود.

گیت کنترل تردد کم حجم

گیت های سه میله ای T105 ، T104 ، T102 و T106 به صورت کم حجم و فشرده طراحی و ساخته شده است.

گیت T102 در ابعاد کوچک و بسیار مناسب و به صورت نیمه اتوماتیک طراحی شده است. بدنه این گیت تمام استیل به طول ۴۳۰ میلیمتر ، عرض ۳۲۰ میلیمتر و ارتفاع ۹۵۵ میلیمتر می باشد. مهم ترین علت تقاضای بالای این نوع گیت کنترل تردد از طرف مشتریان، ابعاد کوچک و بسیار مناسب آن می باشد؛ بدین سان که باشگاه های بدنسازی، استخرها، ورزشگاه ها و استادیوم های ورزشی، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، ادارات دولتی و... همه از مشتریان این مدل گیت می باشند.

گیت T106 در ابعاد کوچک و بسیار مناسب طراحی شده است. این گیت تردد هوشمند به صورت تمام اتوماتیک و کاملاً هوشمند ورود و خروج افراد را مدیریت می کند. حرکت میله ها در این گیت بدون دخالت دست انجام شده و در صورت وجود مانع، ماژول محرکه مانع را تشخیص و از حرکت می ایستد تا ایمنی کاربران از هر لحاظ حفظ گردد. دستگاه کنترل تردد T106 از جنس استیل به طول ۳۵۳ میلیمتر، عرض ۳۷۷ میلیمتر و ارتفاع ۱۰۳۰ میلیمتر طراحی و ساخته شده است. این دستگاه در ادارات و سازمان های دولتی و بخش خصوصی، دانشگاه ها، مدارس، ایستگاه های حمل و نقل شهری، باشگاه و استادیوم ورزشی، فرودگاه و راه آهن استفاده می گردد. قیمت گیت ورود و خروج به نسبت تکنولوژی بکار رفته و سیتم های نصب شده متفاوت می باشد که گیت های سه میله ای از نوع گیت تردد ازران به شمار می روند.

گیت های کنترل تردد

تعاریف مربوط به گیت های کنترل تردد که بهتر است بدانید!

کنترل تردد

به کنترل عبور و مرور افراد از یک محل خاص، ترجیحا ورودی یک مجموعه اداری یا کارخانه ای کنترل تردد ۀن مجموعه تلقی می شود.

گیت کنترل تردد شیشه ای

به انواع گیت که برای مسدود سازی مسیر عبور و مرور از صفحه یا باله شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند گیت کنترل تردد شیشه ای گفته می شود.

گیت کنترل تردد چیست

گیت های کنترل تردد به دستگاه های کنترل عبور و مرور گفته می شوند که با مکانیزه کردن شناسایی و کنترل مجوز عبور، مسیر تردد افراد را آزاد می کنند.

کنترل تردد هوشمند

کنترل ورود و خروج هوشمند آرزوی مدیریت حراست هر مجموعه می باشد تا بدون دخالت افراد تمام ورود و خروج ها کنترل و با اجازه سیستم انجام شود.

گیت کنترل تردد نفر

به گیت های کنترل ترددی که برای کنترل ورود و خروج افراد بدون وسیله نقلیه مورد استفاده قرار گرفته می شود تلقی می گردد.

سیستم کنترل تردد

وجود مکانیزم کنترل تردد و داشتن سیستم کنترل تردد برای مدیریت ورود و خروج پرسنل و ارباب رجوع باعث افزایش دقت و سهولت بخش حراست می شود.

نرم افزار کنترل تردد

برای هر سیستم سخت افزاری یک هوش نرم افزاری مورد نیاز است که سیستم کنترل تردد نیز از این قائده مستثنا نمی باشد.

کنترل تردد پرسنل

کنترل ورود و خروج پرسنل یک شرکت با دستگاه حضور و غیاب کماکان یک دغدغه می باشد چرا که همچنان به کنترل حراست وابسته است، برای ایجاد نظم وجود دستگاه های کنترل تردد لازم می باشد.

قیمت گیت کنترل تردد

محاسبه قیمت انواع گیت کنترل تردد علاوه بر مکانیزم به تکنولوژی ، سیستم و لوازم مورد استفاده در آن وابسته است.

دستگاه کنترل تردد

به دستگاهی که برای شناسایی افراد و کنترل مجوز عبور و مرور هر فرد بصورت هوشمند می پردازد و از ورود و خروج افراد غیر مجاز جلوگیری میکنند دستگاه کنترل تردد گفته می شود.

پرسش و پاسخ

سوال ۱: آیا دستگاه کنترل تردد شیشه ای یا میله ای را می توان در فضای باز نصب کرد؟
پاسخ : بله شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح با تولید گیت های کنترل تردد قابل نصب در فضای بیرون در زیر سایبان می باشند یعنی می بایست از مجاورت با آفتاب و برف و باران محافظت گردد. در برخی از انواع مدل های گیت کنترل ورودی که در مشخصات آن ذکر شده به صورت واتر پروف طراحی شده و ضریب نفوذ پذیری آن بسیار پایین می باشد.

سوال ۲: تفاوت ها و مزیت های دستگاه کنترل تردد شیشه ای نسبت به مدل های میله ای چیست؟
پاسخ: انواع گیت شیشه ای به دلیل سرعت عملکرد بالا و اتوماتیک بودن سیستم باز شونده، بهره وری بهتری نسبت به گیت های سه شاخه دارند . این گیت ها از پوشش بیشتر و اصطحلاک بیشتری برخوردارند و قیمت گرانتر از گیت های میله ای است.

سوال ۳: آیا امکان حک کردن لوگو سازمان روی شیشه دستگاه کنترل تردد یا بدنه آن وجود دارد ؟
پاسخ : بله ارائه فایل طراحی شده آماده و با کیفیت از طرف کارفرما این امکان وجود دارد مدت زمان نرمال این کار با توجه به برون سپاری آن به زمان تحویل اضافه میگردد.

سوال ۴: آیا ابعاد دستگاه کنترل تردد قابلیت سفارشی سازی دارد؟
پاسخ: بله، ابعاد این نوع گیت ها هم در ارتفاع و هم در طول راهرو تا حدودی که به عملکرد سیستم آسیب نزند امکانپذیر است. بدیهی است با توجه به سفارشی سازی این کار مختص به همان مشتری میباشد کارفرما باید هزینه های احتمالی و زمان تحویل آن را مد نظر داشته باشد.

سوال ۵: آیا دستگاه های کنترل تردد شیشه ای یا سه میله ای امکان استفاده به صورت دو طرفه را دارند؟
پاسخ: بله یکی از انواع مزایای دستگاه کنترل تردد تولید شده در صنایع الکترونیک آرین طراح استفاده دو طرفه از آن براش کاهش هزینه و فظای مورد نیاز جهت نصب می باشد.

سوال ۶: آیا امکان دارد مشتری ساعت حضور و غیاب موجود در سازمان را به عنوان پانل روی گیت خریداری شده تعبیه کند؟
پاسخ : از خصوصیات انواع گیت های تولیدی این شرکت ، سازگاری کامل با هر نوع اکسس کنترل و ثبت دقیق آمار تردد افراد با استفاده از سنسورها یا کارت های الکترونیکی می باشد و در صورت تمایل مشتری امکان طراحی استند های مخصوص در انواع مختلف و مناسب جهت تعبیه دستگاه های حضور و غیاب روی گیت ها وجود دارد یکی از پارامتر های اصلی این کار وجود خروجی رله روی این دستگاه های حضور غیاب می باشد.

سوال ۷: از انواع دستگاه کنترل تردد کدام نوع برای من مناسب است ؟
برای پاسخ به این سوال پاسخ دادن به این سوالات میتواند راهگشا باشد:
الف) نوع کاربری من .... سازمانی یا مجموعه عمومی یا مجموعه ورزشی ...     ب) مبلغ بودجه ای که برای این کار در نظر گرفتم ...     ج) ضریب امنیتی بودن محل ورود خروج

مشتریان نام آور

تماس با ما

۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۴ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۳ - ۰۲۱۸۸۱۰۱۶۵۰ info@saela-electronics.com

عضویت در خبرنامه